Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer KKS/Gimnazjum 4 Jelenia Góra - Łużyce Lubań 4:6 (3:1)
06 - Trampkarz

KKS: M.Rebkowiec, P.Habasiński, Ł.Wierzbicki, K.Szaciłło-Kulikowski, K.Zatorski, Szwejk, J.Matuszewski, P.Sędzimir, M.Sowa, P.Szukiel, A.Kwiatkowski. Rez. D.Habasiński, D.Szlufik, M.Ławrynowicz, S.Firmanty. Bramki: Wierzbicki, Matuszewski, Kwiatkowski, Szukiel. Trener: L.Harapin

Łużyce: J.Bolimowski, K.Rybus, M.Puzio, M.Januszewski, S.Kowalski, K.Sitek, D.Buzała, M.Sieradzki, R.Myszak, K.Socha, R.Poźniak. Rez. B.Białas, M.Czyruk, K.Kloc, M.Mucha, A.Kuligowski, A.Kietliński. Trener: Sylwester Poszelężny.


  • Czytano: 1390 razy
soccer KKS/Gimnazjum 4 Jelenia Góra-Skorpiony Lubań 4:1(2:0)
KKS/Gimnazjum 4 Jelenia Góra-Skorpiony Lubań 4:1(2:0)

Dnia 22.09.2012 r. w Parku Paulinum w meczu rozegranej awansem VIII kolejki ligi okręgowej juniorów młodszych KKS/Gimnazjum 4 Jelenia Góra wygrał z UKS MOSiR Skorpiony Lubań 4:1 (2:0).


  • Czytano: 1652 razy
soccer OBÓZ SPORTOWY
OBÓZ SPORTOWY

Zarząd Karkonoskiego Klubu Sportowego „JELENIA GÓRA” pragnie podziękować rodzicom młodych piłkarzy kategorii Orlik i Trampkarz oraz trenerom i opiekunom. Dzięki ich zaangażowaniu drużyny te mają za sobą obóz sportowy, na którym doskonalili umiejętności piłkarskie oraz wspaniale spędzili część wakacji.

Specjalne podziękowania dla Urzędu Miasta w Jeleniej Górze za wsparcie finansowe obozu w Błażejewku.

 

                                                                   Zarząd Klubu


  • Czytano: 1280 razy
soccer Granica Bogatynia - Gimnazjum4/KKS JELENIA GÓRA 6:0
06 - Trampkarz

Mecz w oczach zawodnika KKS-u Szymona F.
Chwilę po rozpoczęciu meczu padł pierwszy gol dla Bogatyni. Po tym zajściu drużyna KKS do zakończenia pierwszej połowy próbowała walczyć  i stwarzać dogodne sytuacje, jednak można było odnieść wrażenie, iż Granica kontroluje mecz i zdobycie bramki graniczyło z cudem. Było widać dominację boiskową miejscowej Granicy. Po rozpoczęciu drugiej połowy, po mocnych reprymendach trenera KKS, zawodnicy starali się chociaż na chwilę dominować na boisku, ale to miejscowi strzelali gole. Piłka do siatki wpadała częściej. Po trzeciej straconej bramce zawodnicy KKS przestali walczyć. Daremne były uwagi szkoleniowca drużyny KKS-u, zawodnicy tego dnia nie mięli chęci i ochoty na grę. Widać było u większości  brak zaangażowania w mecz. Pogodzili się z porażką. Jedynie jeden zawodnik Piotr Szukiel próbował zmobilizować pozostałych chłopców do walki. Wynik końcowy spotkania to 6:0 dla Granicy. Nie był to dobry dzień dla piłkarzy KKS-u. Zawodnikom  z Jeleniej Góry pozostaje wiara w swoje umiejętności i przykładanie się do treningów, bo za kilka dni kolejny mecz w lidze.


  • Czytano: 1293 razy
soccer Turniej Piłki Nożnej Orlików-16.09.2012 r.
Turniej Piłki Nożnej Orlików-16.09.2012 r.

Pierwszy turniej jako Orliki rozegrała drużyna zawodników KKS "Jelenia Góra" z rocznika 2003. Impreza zorganizowana z okazji "Września Jeleniogórskiego" przez OZPN Jelenia Góra przy pomocy "LOTNIKA" Jeżów Sudecki  odbyła się w dniu 16.09.2012 r. na stadionie w Jeżowie Sudeckim.


  • Czytano: 1510 razy
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,226
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,131
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,121