Do Góry
Paweł Karmelita


oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Nasz przewoźnikPKS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Konrad Andrzejczak znów na treningu KKS
Konrad Andrzejczak znów na treningu KKS

Konrad Andrzejczak znów pojawił się na treningu KKS JELENIA GÓRA.W przerwie między rozgrywkami Konrad uczestniczył w treningu trampkarzy, który prowadził jego pierwszy trener Grzegorz Królikowski.


  • Czytano: 75 razy
soccer Turniej w Jeleniej Górze
Turniej w Jeleniej Górze

Dnia 14.01 na sali ZST Mechanik odbył się turniej o puchar Zakładu Ochrony Środowiska DECYBEL s.c. w kategorii orlik. W tym dniu mieliśmy przyjemność gościć: Zagłębie Lubin, LZS Zaręba, Lotnik Jeżów Sudecki, KKS Jelenia Góra, Włókniarz Mirsk, MOKSiAL Szklarska Poreba, KS Łomnica, Karkonosze Jelenia Góra.

Nasza drużyna rozegrała 5 meczów. 


  • Czytano: 304 razy
soccer Turniej trampkarzy w Świebodzicach
Turniej trampkarzy w Świebodzicach

Trampkarze KKS JELENIA GÓRA zagrali po raz pierwszy w nowym roku w turnieju halowym, miejscem zmagań była sala OSiR w Świebodzicach. Nasza drużyna w końcowej klasyfikacji zajęła IV miejsce w gronie 10 drużyn.


  • Czytano: 205 razy
soccer Bardzo gościnni juniorzy młodsi KKS Jelenia Góra.
07 - Junior młodszy

Dnia 22.01.2016r. w Parku Sportowym przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Klubu KKS Jelenia Góra. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Drużyny, które zajęły dwa pierwsze miejsca w poszczególnych grupach, tworzyły Ligę Mistrzów, natomiast zespoły z miejsc trzeciego i czwartego Ligę Europy z zachowaniem dorobku punktowego i bramkowego między zainteresowanymi drużynami.Obrazy: junior_modszy.jpg


  • Czytano: 171 razy
soccer Przygotowania drużyny trampkarzy
06 - Trampkarz

Nie tylko drużyny seniorów naszego okręgu rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2016/17. Także drużyny młodzieżowe mają już za sobą pierwsze zajęcia. Jak przystało na bardzo dobrze zorganizowane kluby, przygotowania rozpoczęły  od badań. W tym celu Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze przeprowadziła badania wydolnościowe dla czterech drużyn z naszego okręgu wśród, których znalazła się nasza drużyna trampkarzy. Dla zawodników była to namiastka profesjonalnego sposobu prowadzenia przygotowań do rozgrywek. Przed badaniami zawodnicy zwiedzili obiekty uczelni. Następnie przystąpili do badań, które składały się z badań spirometrycznych i oceny składu ciała oraz oceny poziomu wydolności tlenowej (próba Astranda) i poziomu wydolności beztlenowej (test Wingate).


  • Czytano: 233 razy
Najnowsze filmy
Przygotowania drużyny trampkarzy Karkonoskiego Klubu Sportowego "JELENIA GÓRA" do rundy wiosennej.
Łączna liczba wyświetleń: 122
Sekcja Żeńska Piłki Nożnej - KKS Jelenia Góra !!!
Wywiad z Kacprem Mrówką szkoleniowcem dziewczyn w KKS-ie Jelenia Góra.
Łączna liczba wyświetleń: 384
Pogoń Wleń - KKS - 06.11.2016r. - j.mł.
Łączna liczba wyświetleń: 475