Do Góry
Paweł Karmelita


oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Nasz przewoźnikPKS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Turniej trampkarzy w Świebodzicach
Turniej trampkarzy w Świebodzicach

Trampkarze KKS JELENIA GÓRA zagrali po raz pierwszy w nowym roku w turnieju halowym, miejscem zmagań była sala OSiR w Świebodzicach. Nasza drużyna w końcowej klasyfikacji zajęła IV miejsce w gronie 10 drużyn.


  • Czytano: 246 razy
soccer Deichmann Minimistrzostwa 2017

Ruszyły zapisy do jeleniogórskich eliminacji Deichmann Minimistrzostwa. Przyjmujemy już zgłoszenia do Eliminacji Deichmann Minimistrzostwa 2017 w Jeleniej Górze. O chęci uczestnictwa należy zawiadomić koordynatora rozgrywek drogą telefoniczną bądź mailową. Udział w naszym turnieju mogą wziąć kluby, szkółki , akademie piłkarskie, zespoły osiedlowe i parafialne, a nawet dzieci nietrenujące w żadnym z powyższych.


  • Czytano: 283 razy
soccer Bardzo gościnni juniorzy młodsi KKS Jelenia Góra.
07 - Junior młodszy

Dnia 22.01.2016r. w Parku Sportowym przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Klubu KKS Jelenia Góra. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Drużyny, które zajęły dwa pierwsze miejsca w poszczególnych grupach, tworzyły Ligę Mistrzów, natomiast zespoły z miejsc trzeciego i czwartego Ligę Europy z zachowaniem dorobku punktowego i bramkowego między zainteresowanymi drużynami.Obrazy: junior_modszy.jpg


  • Czytano: 204 razy
soccer Przygotowania drużyny trampkarzy
06 - Trampkarz

Nie tylko drużyny seniorów naszego okręgu rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2016/17. Także drużyny młodzieżowe mają już za sobą pierwsze zajęcia. Jak przystało na bardzo dobrze zorganizowane kluby, przygotowania rozpoczęły  od badań. W tym celu Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze przeprowadziła badania wydolnościowe dla czterech drużyn z naszego okręgu wśród, których znalazła się nasza drużyna trampkarzy. Dla zawodników była to namiastka profesjonalnego sposobu prowadzenia przygotowań do rozgrywek. Przed badaniami zawodnicy zwiedzili obiekty uczelni. Następnie przystąpili do badań, które składały się z badań spirometrycznych i oceny składu ciała oraz oceny poziomu wydolności tlenowej (próba Astranda) i poziomu wydolności beztlenowej (test Wingate).


  • Czytano: 277 razy
soccer Turniej żaków
Turniej żaków

14.01.2017 w Jeżowie Sudeckim odbył się turniej piłkarski w kategorii żak. 


  • Czytano: 168 razy
Najnowsze filmy
Przygotowania drużyny trampkarzy Karkonoskiego Klubu Sportowego "JELENIA GÓRA" do rundy wiosennej.
Łączna liczba wyświetleń: 189
Sekcja Żeńska Piłki Nożnej - KKS Jelenia Góra !!!
Wywiad z Kacprem Mrówką szkoleniowcem dziewczyn w KKS-ie Jelenia Góra.
Łączna liczba wyświetleń: 453
Pogoń Wleń - KKS - 06.11.2016r. - j.mł.
Łączna liczba wyświetleń: 535