Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Czarni Lwówek
Czarni Lwówek

Dzień po meczu z Halniakiem Miłków seniorzy KKS-u „JELENIA GÓRA” rozegrali kolejny mecz kontrolny na sztucznym boisku przy ulicy Złotniczej.

Pierwsze 20 minut gry przebiegało pod dyktando gości, którzy dyktowali warunki gry. Do przerwy zawodnicy KKS-u zdołali wypracować jednobramkową przewagę 3:2. Po przerwie obraz gry radykalnie uległ zmianie, to KKS dominował zdobywając kolejne cztery bramki. Po druzgocącej porażce w poprzednim meczu, podopieczni trenera Juszczyszyna zdołali się szybko podnieść wygrywając z juniorami starszymi  Czarnych Lwówek Śląski 7:3.

KKS: M. Ławicki, P. Andrzejewski, O. Romanov, M. Andruszkiewicz, Ł. Wojno, A. Kasprzyk. A. Raźniewski, K. Kondracki, K. Szyszka, G. Słobodzian, R. Raźniewski, A. Mazurkiewicz, P. Gozdek, B. Kamionka. S. Bak, K. Łuczywo, S. Kaczmarek, J. Niewiadomski.

Bramki: Stanisław Kaczmarek 3, Jakub Niewiadomski, Grzegorz Słobodzian, Karol Kondracki, Krzysztof Łuczywo.