KKS Jelenia Góra
soccer Zimny prysznic w Miłkowie drużyny seniorów
Zimny prysznic w Miłkowie drużyny seniorów

"Przepowiednia" z naszego meczu umieszczona na portalu jg24.pl spełniła się.

Już sześć dni przed meczem z Halniakiem Miłków zostaliśmy poinformowani o porażce 7:2. Były tylko drobne nieścisłości dotyczące przeciwnika i daty spotkania, lecz wynik był poprawny. Niesamowite!
Wracając do spotkania, to zawodnicy Halniak (9-ta drużyna klasy A) wysoko "zawiesiła poprzeczkę" w nim. Już w pierwszej minucie meczu objęli prowadzenie. W pierwszej połowie zaaplikowali nam 5 bramek przy naszej bardzo biernej postawie. Nasz zespół miał problemy z wykonaniem 3-4 podaniowej akcji. Do ciekawostki tej części meczu należy bramka strzelona przez Jakuba Jabłońskiego (samobójcza) i idealna asysta Adriania Raźniewskiego do zawodnika drużyny gości. Po jednej z nielicznych składnych akcji Jakuba Niewiadomskiego z Krzyśkiem Łuczywo ten pierwszy zdobył bramkę.
Druga część meczu przebiegała w zupełnie innym stylu. Obraz gry uległ diametralnej zmianie. Pomimo bardzo niekorzystnego rezultatu (5:1) nasza drużyna zagrała odważnie i widowiskowo. Co chwilę pod bramką gości stwarzane były sytuacje bramkowe, lecz weteran jeleniogórskich boisk Krzysztof Szpytma był na posterunku i popisywał się, jak za dawnych lat, niesamowitymi interwencjami. Nasz ofensywny styl gry mógł się podobać, mimo że przyniósł w rezultacie tylko jednobramkową zdobycz, lecz także stratę dwóch bramek.
Gra w drugiej połowie pokazała, że stać nas na widowiskową grę na dobrym poziomie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:2.
Brawa za postawę w drugiej połowie. Z pierwszej części należy wyciągnąć wnioski i jak najszybciej zapomnieć!
KKS: J.Jabłoński, A.Kasprzyk, Ł.Graczykowski, M.Andruszkiewicz, K.Graczykowski, K.Szyszka, A.Mazurkiewicz, K.Kondracki, J.Niewiadomski, O.Szwejk, S.Kaczmarek. Grali także: A.Raźniewski, R.Raźniewski, G.Słobodzian, K.Łuczywo. Trener: M.Juszczyszyn
Bramki: J.Niewiadomski i O.Szwejk.
Halniak: K.Szpytma, O.Zarzycki, O.Blaut, W.Krzysztofiak, M.Kościołek, M.Mondero, :.Turski, M.Staniszewski, M.Frydrych, M.Krupa, J.Hobgarski. Rez.: M.Lipiński, D.Kania, D.Bińczyk, M.Karol, P.Szemiot, P.Erfort, M.Brzeźniak.

Bramki: Hobgarski - 3, Turski, Staniszewski, Lipiński, Kania. Trener: P.Zarzycki.