Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Turniej OPEN
Turniej OPEN

Halowy turniej piłki nożnej OPEN o puchar Prezesa firmy „Zakłady Metalowe Ładziński”

W dniu 20.20.br. w hali sportowej Park Sportowy Złotnicza w Jeleniej Górze przy ul. Złotniczej odbył się halowy turniej piłki nożnej w kategorii OPEN. W imprezie wzięło udział 8 drużyn reprezentujących kluby z okręgu jeleniogórskiego (klasa B, A i liga okręgowa).

8 m-ce – KKS II „JELENIA GÓRA”

Najskuteczniejszym piłkarzem został Jakub Matuszewski (KS Maciejowa), który zdobył 5 bramek.

Najlepszym bramkarzem został wybrany Tomasz Góral (Czarni Strzyżowiec).

Najlepszym zawodnikiem został natomiast wybrany Jarosław Wichowski (grający trener Łużyc Lubań).

Jako ciekawostkę należy odnotować, że Jarek 25 lat temu, jako 12 letni piłkarz Włókniarza Leśna, także odbierał podobna nagrodę z rąk Grzegorza Królikowskiego (obecnego trenera KKS). Historia zatoczyła koło!

Skład zwycięzców: P.Góral, R.Rodziewicz, M.Kial, A.Pupek, P.Risiel, A.Woscik, Ł.Kasielan, W.Łukasik. Trener: Robert Rodziewicz.

Obsługa techniczna: P.Wawryk i F.Gozdek.

Sędziowali: R.Kukiel i M.Rybkiewicz.

Turniej dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu.

Foto/tekst: KKS/Regiosport/Atos