KKS Jelenia Góra
soccer Klas B -X kolejka
Klas B -X kolejka

Komplet punktów wywalczyli seniorzy KKS-u.

W minioną niedzielę 25.10.2020 podopieczni trenera Juszczyszyna wygrali z Potokiem Karpniki 2 : 0  po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu. Na pierwsze trafienie w meczu musieliśmy czekać aż do 54 minuty, błąd bramkarza wykorzystał Stanisław Kaczmarek. Wynik w 87 minucie ustalił Krzysztof Łuczywo. Kolejna kolejka B-klasy zostanie rozegrana 7/8.11.2020. Zawodnicy KKS-u Jelenia Góra swój mecz rozegrają w Biedrzychowicach o godzinie 14:00 w sobotę 07.11.2020, podejmując rywalizację z miejscowymi Bielanami.

SKŁAD: Jakub Jabłoński (BR), Łukasz Wojno, Łukasz Graczykowski, Konrad Graczykowski, Dominik Koksztys, Igor Magierowski, Alex Mazurkiewicz, Grzegorz Słobodzian ( Adrian Raźniewski 70’ ), Stanisław Kaczmarek, Jakub Niewiadomski, Oktawian Szwejk ( Łuczywo Krzysztof 60’ )

REZERWA: Patryk Andrzejewski (BR), Grzegorz Bernacki, Piotr Gozdek, Roman Raźniewski, Wojciech Hutek

Foto/tekst: KKS/Atos