Paweł Karmelita
soccer IX kolejka Kl. B
IX kolejka Kl. B

Wynik, który nie odzwierciedlał gry.

W niedzielę 18.10.br. seniorzy KKS "JELENIA GÓRA" gościli na boisku w Pilichowicach w ramach 9 kolejki rozgrywek B klasy podejmując rywalizację z miejscowym WKS-em. Mecz obfitował w wiele dogodnych sytuacji strzeleckich zarówno dla gospodarzy, jak i dla gości. W 26 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, a minutę później wynik wyrównał zawodnik KKS-u dał Jakub Niewiadomski. W 36 minucie gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie po rzucie karnym. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 2 : 1. W drugiej połowie nasza drużyna dyktowała warunki gry. Prowadząc akcje ofensywne lewym i prawym skrzydłem, zmusiliśmy gospodarzy do cofnięcia się do defensywy i wybijania piłek. W 65 minucie wynik meczu mógł ulec zmianie, lecz Oktawian Szwejk nie stanął na wysokości zadania i nie wykorzystał podyktowanego dla nas rzutu karnego. Także przy tej sytuacji bardzo dobrze zachował się bramkarz, który świetnie wyczuł intencje strzelającego. To jego kolejny obroniony rzut karny. Z biegiem czasu podopieczni trenera Juszczyszyna odkrywali się coraz bardziej, chcąc zmienić obraz gry. Bardzo dobrych sytuacji podbramkowych nie potrafili wykorzystać S.Bak, M.Wilk, Ł.Wojno. W efekcie straciliśmy jeszcze dwie bramki. Wynik końcowy 4 : 1. Na uznanie zasługuje sędzia główny tego spotkania, który wywiązał się ze swoich obowiązków wzorowo!
Kolejny mecz nasza drużyna rozegra 25.10.2020 na boisku w Parku Paulinum o godzinie 14.00, a przeciwnikiem będzie zespół "Potok" Karpniki.

Skład KKS-u: Jakub Jabłoński (BR), Krzysztof Szyszka, Alex Mazurkiewicz (Wojciech Hutek 80’), Maciej Andruszkiewicz, Łukasz Graczykowski, Igor Magierowski (Mikołaj Wilk 60’), Jakub Niewiadomski (Grzegorz Bernacki 80’), Adrian Raźniewski (Roman Raźniewski 80'), Łukasz Wojno, Oktawian Szwejk (Stanisław Bak 70’ - debiut)
Rezerwa: Marcin Ławicki (BR)

Tekst/foto: KKS/Atos