Paweł Karmelita
soccer V kolejka klas B
V kolejka klas B

Porażka w Janowicach Wielkich.

W minioną niedzielę w zawodnicy KKS-u Jelenia Góra gościli na boisku w Janowicach Wielkich w ramach V kolejki b-klasy rywalizując z drużyną Rudawy Janowice Wielkie. Po wielu stworzonych sytuacjach bramkowych jeleniogórzanie w 39 minucie wyszli na prowadzenie po strzale Krzysztofa Szyszki. Radość nie trawa zbyt długo, ponieważ tuż przed przerwą po błędach w linii obrony wyrównał w 41 minucie zawodnik gospodarzy. Na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 1 : 1. Przez całą drugą połowę podopieczni trenera Juszczyszyna dominowali, stwarzając wiele okazji do zdobycia bramki. W doliczonym czasie gry drugiej połowy zwycięską bramkę zdobyli gospodarze, wygrywając to spotkanie 2 : 1. Po pięciu kolejkach b-klasy z dorobkiem 9 pkt KKS Jelenia Góra zajmuje 3 miejsce w tabeli. Zapraszamy wszystkich sympatyków na kolejny mecz, który odbędzie się 27.09.2020 o godzinie 15.00 w parku Paulinum.

Skład: Jakub Jabłoński (BR), Łukasz Graczykowski, Maciej Busłowicz, Dominik Koksztys, Konrad Graczykowski (Piotr Gozdek 89’), Wojciech Hutek, Mikołaj Wilk (Igor Magierowski 55’), Alex Mazurkiewicz, Jakub Niewiadomski, Łukasz Wojno (Adrian Raźniewski 65’), Krzysztof Szyszka.

Rezerwowi: Marcin Ławicki ( BR), Patryk Andrzejewski.
Foto i tekst: KKS/Atos