Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer 4 kolejka IV ligi okręgowej młodzików
4 kolejka IV ligi okręgowej młodzików

W dniu 19.09. w meczu IV kolejki IV ligi okręgowej Młodzików, rozgrywanym na boisku w parku Paulinum, młodzi zawodnicy KKS-u Jelenia Góra rywalizowali z drużyną Lotnika Jeżów Sudecki.

Po straconej bramce z rzutu rożnego w 11 minucie zawodnicy Lotnika wyszli na prowadzenie, którym nie cieszyli się zbyt długo. Już w 13 minucie po dobrze wykonanym rzucie rożnym wyrównanie naszej drużynie dał Kornel Plewiński, kolejne bramki strzelali zawodnicy KKS-u, w 18 minucie Szymon Skowroński po świetnym rajdzie lewą stroną boiska, a następnie w 19 minucie Piotr Przybysz. Tuż przed przerwą bramkę samobójczą w 27 minucie zaliczył Piotr Wawryk, który starał się zablokować strzał rywala. Po przerwie w 40 minucie drugą bramkę w tym meczu strzelił Szymon Skowroński, w 48 minucie kolejną bramkę dla drużyny KKS-u zdobył Dominik Zieliński, a strzelanie w 53 minucie zakończył Oliver Skodlarski. Wynik ustawili w 57 minucie zawodnicy Lotnika zdobywając bramkę na 6 : 3. Podopieczni trenera Juszczyszyna pokazali w tym meczu ogromną chęć do gry oraz wolę walki za co należą im się ogromne GRATULACJE! Po 4 kolejkach (KKS rozegrał 3 mecze). Drużyna z dorobkiem 7 punktów i bilansem bramkowym 19:5 zajmuje trzecie miejsce w tabeli ligowej. Rodzicom oraz sympatykom dziękujemy za tak liczne przybycie oraz gorący doping i zapraszamy na kolejne spotkanie rozgrywane w Parku Paulinum 03.10.2020 o godzinie 10:00, w którym przeciwnikiem będzie Lechia Piechowice.