Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Mistrzostwa DZPN w kategorii żak
Mistrzostwa DZPN w kategorii żak

 

W sobotę 18 stycznia w hali Parku Sportowego ZŁOTNICZA rozegrano Mistrzostwa Podokręgu Jeleniogórskiego DZPN w kategorii żaka /2011 i młodsi/. W gronie najlepszych 8 drużyn znalazła sie nasza drużyna, która wygrała 2 mecze oraz 3 zremisowała.

                                     Obrazy: loga_dofinansowane_z_300x90.jpg

                                                 FOTO Z TURNIEJU


8 najlepszych drużyn naszego okręgu podzielono na 2 grupy eliminacyjne, grające systemem "każdy z każdym".

W pierwszym meczu zaczęliśmy źle tracąc szybko 2 bramki, jednak niezawodna Ola Szoliba strzelając 2 bramki doprowadziła do remisu w tym trudnym meczu.

Lokalny rywal Lotnik Jeżów Sudecki to kolejny silny przeciwnik z którym  zremisowaliśmy po bramce Huberta Mrozika. Na szczęście ostatni mecz grupowy wygraliśmy 2:0 z Łużycami Lubań /bramka Oli Szoliby i Filipa Gozdka/ i z II miejsca awansowaliśmy do 4-drużynowej grupy finałowej.

W tej fazie rozgrywek trafiliśmy na silny i niepokonany do tej pory zespół Karkonoszy Jelenia Góra. Niewiele zabrakło do wygranej za 3 punkty, gdyż do przedostatniej minuty prowadziliśmy 1:0. Jednak bramka zdobyta przez Huberta Mrozika nie wystarczyła do wygranej. W zamieszaniu podbramkowym przeciwnik wyrównał stan meczu i ostatecznie drużyny podzieliły się punktami.

Jeszcze jeden remis padł w naszym ostatnim meczu z Gryfem Gryfów Śląski. Mimo przewagi i wielu sytuacji bramkowych nie pokonaliśmy bramkarza gryfowian.

W ostateczności rozgrywki zakończylismy z dwoma wygranymi meczami i trzema remisami. Tylko Karkonosze Jelenia Góra i nasza drużyna nie przegrały swoich meczów w tym turnieju.

Pochwały za dzielną postawę, walkę do ostatniego gwizdka i pokaz sporych już umiejętności piłkarskich. To trzeci z rzędu turniej naszych żaków w którym należymy do najlepszych uczestników. W dobrze zorganizowanym turnieju nie przyznawano nagród zespołowych i nie prowadzono ostatecznej klasyfikacji. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiatkowe medale oraz napoje i owoce.

Skład KKS "JELENIA GÓRA":

Szymon STRUK - Oliwier ARCIUCH, Filip GOZDEK, Antoś  KRÓLIKOWSKI, Wojtek ŁUCZYŃSKI, Hubert MROZIK, Dominik SADOCHA, Ksawery SZCZERBATY, Ola SZOLIBA - trener: Grzegorz Królikowski                                                           

 comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 3,248
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,121
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,993