Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer I miejsce żaków na turnieju w Zgorzelcu
I miejsce żaków na turnieju w Zgorzelcu

Świetnie spisała się nasza drużyna żaków grająca w turnieju halowym w Zgorzelcu o puchar Burmistrza miasta.W gronie 8 drużyn  zajęliśmy I miejsce, zdobywając bramkę na wagę wygranej w turnieju 3 sekundy przed końcem finału.

FOTO Z TURNIEJU

Grając przeciwko drużynom Piasta Wykroty, Nysy Zgorzelec, AP Zgorzelec i Gryfa Gryfów wykazaliśmy lepszą skuteczność, zaangażowanie i umiejętności piłkarskie. Co prawda wygrana wywalczona w ostatnich sekundach, ale na tym polega rywalizacja.

Gratulacje za zaangażowanie i uzyskane wyniki.Zadawala miejsce oraz to co pokazaliśmy na boisku.

Najlepszym zawodnikiem/zawodniczką uznano Ole Szolibę z naszego klubu, która jednocześnie została najlepszym strzelcem imprezy.Drugim wyróznionym przez organizatorów zawodnikiem został Julek Kurowski.

Najważniejszy jest jednak postęp jaki robią nasze pociechy!!!

Skład KKS JELENIA GÓRA: Arciuch Oliwer, Gozdek Filip, Kurowski Julian, Królikowski Antoś, Piątek Kuba,  Recki Filip, Struk Szymon, Szoliba Ola, Szczerbaty Ksawery, Zachwiej Maks, Zielonka Paweł

trener:Królikowski Grzegorz

BRAWO!

Więcej informacji oraz zdjęć na stronie: www.futsal.zinfo.pl oraz na FB - Zgorzelecka Liga Futsalu.