Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer III miejsce żaków w Biedrzychowicach
III miejsce żaków w Biedrzychowicach

III miejsce zajęła drużyna żaków grająca w niedzielę 15.12.20119 r. w Halowym Turnieju Mikołajkowym zorganizowanym przez Akademię Bielany Biedrzychowice. W turnieju rozgrywanym w pięknej hali w Biedrzychowicach startowało 8 drużyn.

Obrazy: loga_dofinansowane_z_300x90.jpg

FOTO Z TURNIEJU


Akademia Bielany Biedrzychowice, Gryf Gryfów I, Gryf Gryfów II, Lechia Piechowice, Olsza Olszyna, LZS Pisarzowice i Włókniarz Mirsk to zespoły , które rywalizowały o miejsca na podium oraz nagrody indywidualne /w tym koszulki z autografami piłkarzy Zagłębia Lubin/. 

Zespoły podzielono na 2 grupy eliminacyjne grające systemem "każdy z każdym".W tej części nasz zespół spisał się świetnie ustępując w grupie tylko późniejszemu triumfatorowi-Gryfowi Gryfów Śląski.

W meczu o III miejsce po bezbramkowym remisie z LZS Pisarzowice, dzięki skutecznie wykonywanym przez Oliwiera Arciucha, Wojtka Łuczyńskiego i Dominika Sadochę rzutom karnym to my otrzymaliśmy okazały puchar.

Najlepszą drużyną okazał się I zespół Gryfa Gryfów Śląski , który w finale nie dał szans Lechii Piechowice.

Oprócz pucharu zawodnicy zostali udekorowani medalami oraz otrzymali słodki upominek. Cieszy dobra gra drużyny oraz możliwość konfrontacji z kolejnymi drużynami, z którymi wcześniej się nie spotykaliśmy.

Skład KKS JELENIA GÓRA:

Szymon STRUK - Oliwier ARCIUCH, Mateusz KORNACKI, Wojtek ŁUCZYŃSKI, Kuba PIĄTEK, Filip RECKI, Dominik SADOCHA, Ksawery SZCZERBATY, Maks ZACHWIEJ, Paweł ZIELONKA

trener: Grzegorz KRÓLIKOWSKI


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 3,593
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,181
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,043