Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Mecz kontrolny juniorów
Mecz kontrolny juniorów

W dniu 28.11.br. drużyna juniorów naszego klubu rozegrała mecz kontrolny z drużyną z okręgu legnickiego - "Wilkowianką" Wilków. Pierwsza drużyna tego klubu na co dzień występuje na szóstym poziomie rozgrywek (A klasa), a ich rezerwy klasę niżej (B klasa). 


Zespół, który przyjechał do Jeleniej Góry był mieszanką obu drużyn. Mecz toczył się pod dyktando gości, którzy nie potrafili wykorzystać kilku tzw. idealnych pozycji bramkowych. KKS skutecznie bronił się i niebezpiecznie kontrował. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. W drugiej połowie w składach obu drużyn doszło do kilku zmian. Obraz meczu nieco wyrównał się, lecz to przyjezdni strzelili nam dwie bramki. W końcówce meczu KKS uzyskał przewagę i stworzył kilka sytuacji, z których jedną z nich na bramkę zamienił nasz najskuteczniejszy napastnik Paweł Chruściel. Ciekawostką jest występ Pawła w tym meczu na dwóch pozycjach (bramkarz i napastnika). Na obu wypadł obiecująco.

Skład KKS-u: P.Chruściel (W.Pleban), M.Gałek, M.Busłowicz, Ł.Graczykowski, P.Kozłowski, Ł.Wojno, M.Wilk, I.Magierowski, D.Kosztys, M.Reczuch, W.Świesiulski. Rez. A.Rażniewski, R.Kowalski, zwodnik testowany.

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Foto i tekst: KKS


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,568
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,512
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,526