Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Drużyna żaków KKS na konferencji
Drużyna żaków KKS na konferencji

W dniu 22 listopada na terenie Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze odbyła się konferencja z cyklu „PIŁKA NOŻNA W SZKOLE”. Główny temat konferencji:  „Gry i zabawy w nauczaniu gry w piłkę nożną we wczesnym wieku szkolnym".


FILM z YOUTUBE


Adresatami szkolenia byli nauczyciele, trenerzy i instruktorzy piłki nożnej oraz studenci. Program składał się z panelu praktycznego i teoretycznego.


Najmłodsi zawodnicy naszego klubu, tj. żacy z grupy trenera Królikowskiego i Englera zademonstrowali swoje umiejętności 100 osobowej liczbie uczestników konferencji. Trener Królikowski wspólnie z trenerem Harapinem oraz drużyną żaków zademonstrowali zabawy i gry przydatne w szkoleniu młodych piłkarzy.
Poczynaniom naszych pociech przyglądali się także trenerzy o znamienitych nazwiskach: Paweł Janas (były trener reprezentacji Polski), Mirosław Jabłońskie (Legia Warszawa, Zagłębie Lubin, Amica Wronki), Jan Caliński (Górnik Wałbrzych, Śląsk Wrocław), Wiesław Pisarski (Arka Gdynia, Chrobry Głogów, KSZO Ostrowiec).
Chłopcy spisali się na medal. Mimo ogromnej presji wykonywali ćwiczenia w sposób wzorcowy, za co otrzymali gromkie brawa po ich wykonaniu.
Po zajęciach wszyscy wzięli udział w grupowym wywiadzie, w którym wypowiadali się na temat swojej kariery, najlepszego klubu, czy zawodnika.

Uczestnikami powyższych zajęć byli:  Filip Gozdek, Antoś Królikowski , Julek Kurowski , Wojtek Łuczyński , Michał Łużny , Hubert Mrozik ,  Kuba Piątek, Filip Recki, Dominik Sadocha , Szymon Struk , Ksawery Szczerbaty i Maks Zachwiej.

                                                            WIĘCEJ ZDJĘĆ
Foto i tekst: KKS


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,551
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,027
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,911