Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer KKS wygrywa w Pisarzowicach!
KKS wygrywa w Pisarzowicach!

W dniu 19.10.2019r drużyna juniorów starszych KKSu Jelenia Góra zagrała mecz wyjazdowy z drużyną LKS Kwarc Pisarzowice w ramach VII kolejki III ligi okręgowej juniorów starszych.

Spotkanie lepiej rozpoczęła drużyna KKSu, w 30 sekundzie spotkania, niezawodny napastnik Michał Reczuch umieścił piłkę w siatce. Radość juniorów starszych KKSu nie trwała zbyt długo, 10 minut później napastnik drużyny z Pisarzowic wyrównał wynik spotkania i było 1:1. W dalszych minutach spotkania nasz zespół był stroną dominującą w spotkaniu lecz nie udało się ponownie wyjść na prowadzenie, parę minut po stracie bramki dogodną sytuacje do objęcia prowadzenia miał Jakub Murawski, który uderzał z rzutu wolnego, lecz niestety piłka jedynie obiła poprzeczkę. Wynik 1:1 utrzymał się do przerwy. W przerwie trener Paweł Janczura zrobił jedną zmianę, na boisko wszedł Kamil Buczek który zastąpił Adriana Raźniewskiego. W drugiej połowie nasz zespół nadal atakował, warto dodać że gospodarze oddali jedynie dwa strzały na bramkę. Następnie na boisku pojawili się Igor Łyżwa oraz Łukasz Graczykowski, którzy zmienili kolejno, Wojtka Świesiulskiego oraz Łukasza Wojno. KKS nie ustępował w swoich atakach, czego dowodem była bramka w 80 minucie, po pięknej wrzutce Kamila Buczka z rzutu rożnego Igora Łyżwy, i było 2:1 dla przyjezdnych. Taki wynik utrzymał się do końca spotkania i trzy punkty wraz z drużyną juniorów starszych pojechały do Jeleniej Góry.

LKS KWARC PISAROWICE 1:2 KKS JELENIA GÓRA

BRAMKI: Michał Reczuch – 1, Igor Łyżwa - 1

SKŁAD: W.Pleban – K. Czpakowski, M. Busłowicz, M.Andruszkiewicz, I.Magierowski – A.Raźniewski(K.Buczek), A.Mazurkiewicz, J.Murawski, W.Świesiulski(I.Łyżwa), Ł.Wojno(Ł. Graczykowski) – M.Reczuch