KKS Jelenia Góra
soccer KS "Orzeł" Mysłakowice - KKS "JELENIA GÓRA" - 2:1 (0:1)
KS "Orzeł" Mysłakowice - KKS "JELENIA GÓRA" - 2:1 (0:1)

III kolejka III ligi juniorów starszych grupa 1.

W sobotę 21 września nasi juniorzy zmierzyli się z rówieśnikami z "Orła" Mysłakowice. Już w 10 minucie wynik otworzył Adrian Raźniewski.

Spotkanie było bardzo wyrównane. Do przerwy staraliśmy się kontrolować grę. Nie ustrzegliśmy się jednak błędów, ale po pierwszej połowie schodziliśmy do szatni z czystym kontem. Po przerwie gra zaostrzyła się, czego skutkiem była kontuzja Igora Łyżwy. Po tym zdarzeniu zawodnik musiał opuścić boisko, a zastąpił go Wiktor Sujewicz, dla którego był to debiut w naszej drużynie. W poczynaniach naszego zespołu od tego momentu wkradł się chaos.Gospodarze wykorzystali ten moment i w 64 minucie strzelili bramkę na 1:1. Zaraz po wznowieniu, po indywidualnym błędzie, "Orzeł" wyszedł na prowadzenie. Mimo starań nie udało się zmienić wyniku meczu.

KKS: B.WALCZAK, A.RAŹNIEWSKI, I.MAGIEROWSKI, P.MROCZKOWSKI, P.CHRUŚCIEL, J.MAGIEROWSKI, Ł.WOJNO, M.ANDRUSZKIEWICZ, I.ŁYŻWA (W.SUJEWICZ), M.BUSŁOWICZ, Ł.GRACZYKOWSKI.
REZERWA:  W.PLEBAN, W.SUJEWICZ.