KKS Jelenia Góra
soccer KKS vs. Orzeł Wojcieszów
KKS vs. Orzeł Wojcieszów

W dniu 14.09.br. na stadionie naszego klubu w Parku Paulinum odbyła się II kolejka klasy terenowej juniorów, w której nasza drużyna podejmowała zespół Orła Wojcieszów.

Spotkanie lepiej rozpoczęła drużyna gości, która kilkakrotnie zagroziła naszej bramce. Tylko pewne interwencje Bartka Walczaka uchroniły nasz zespół od straty bramki. Nieskuteczność gości została wykorzystana przez nas i  w 15 minucie meczu Michał Reczuch uzyskał dla nas prowadzenie. Po rozegraniu rzutu rożnego i błędzie w kryciu Igora Łyżwy straciliśmy bramkę. Na przerwę schodziliśmy do szatni z bardzo korzystnym wynikiem 2:1 dzięki bramce Pawła Chruściela. W drugiej połowie obraz meczu nieco  się zmienił. Obie drużyny stworzyły kilka świetnych okazji do zdobycia bramek – z naszej strony Kuba Niewiadomski i Paweł Chruściel. Wynik na 3:1 podwyższył Paweł Chruściel i wydawało się, że w tym meczu zdobędziemy całą pulę. Niestety, po błędzie  obrony goście uzyskali bramkę kontaktową, a nieudana interwencja Bartka Walczaka w ostatnich minutach meczu , do tej pory spisującego się bezbłędnie, kosztowała nas utratę 3 punktów. Do wyróżniających zawodników naszego zespołu poza wspomnianym Bartkiem Walczakiem należał Adrian Raźniewski, który imponował skutecznymi rajdami na prawej stronie boiska.
Skład: B.Walczak – A.Raźniewski (Ł.Graczykowski) – M.Busłowicz – M.Andruszkiewicz – I.Magierowski – Ł.Graczykowski (A.Rażniewski) – M.Wilk (J.Magierowski ) – I.Łyżwa  (K.Niewiadomski ) – Ł.Wojno – M.Reczuch – P.Chruściel. rez: W.Pleban, W.Sujewicz, K.Niewiadomski, J.Magierowski.
Bramki: Chruściel – 1, Reczuch – 2
Żółte kartki: M.Busłowicz, Ł.Graczykowski