Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer KKS vs. Orzeł Wojcieszów
KKS vs. Orzeł Wojcieszów

W dniu 14.09.br. na stadionie naszego klubu w Parku Paulinum odbyła się II kolejka klasy terenowej juniorów, w której nasza drużyna podejmowała zespół Orła Wojcieszów. 

Obrazy: loga_dofinansowane_z_300x90.jpg

 


Spotkanie lepiej rozpoczęła drużyna gości, która kilkakrotnie zagroziła naszej bramce. Tylko pewne interwencje Bartka Walczaka uchroniły nasz zespół od straty bramki. Nieskuteczność gości została wykorzystana przez nas i  w 15 minucie meczu Michał Reczuch uzyskał dla nas prowadzenie. Po rozegraniu rzutu rożnego i błędzie w kryciu Igora Łyżwy straciliśmy bramkę. Na przerwę schodziliśmy do szatni z bardzo korzystnym wynikiem 2:1 dzięki bramce Pawła Chruściela. W drugiej połowie obraz meczu nieco  się zmienił. Obie drużyny stworzyły kilka świetnych okazji do zdobycia bramek – z naszej strony Kuba Niewiadomski i Paweł Chruściel. Wynik na 3:1 podwyższył Paweł Chruściel i wydawało się, że w tym meczu zdobędziemy całą pulę. Niestety, po błędzie  obrony goście uzyskali bramkę kontaktową, a nieudana interwencja Bartka Walczaka w ostatnich minutach meczu , do tej pory spisującego się bezbłędnie, kosztowała nas utratę 3 punktów. Do wyróżniających zawodników naszego zespołu poza wspomnianym Bartkiem Walczakiem należał Adrian Raźniewski, który imponował skutecznymi rajdami na prawej stronie boiska.
Skład: B.Walczak – A.Raźniewski (Ł.Graczykowski) – M.Busłowicz – M.Andruszkiewicz – I.Magierowski – Ł.Graczykowski (A.Rażniewski) – M.Wilk (J.Magierowski ) – I.Łyżwa  (K.Niewiadomski ) – Ł.Wojno – M.Reczuch – P.Chruściel. rez: W.Pleban, W.Sujewicz, K.Niewiadomski, J.Magierowski.
Bramki: Chruściel – 1, Reczuch – 2
Żółte kartki: M.Busłowicz, Ł.Graczykowski


Tekst: KKS


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 3,593
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,181
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,043