Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer GRAMY DLA MAMY-GRAMY DLA TATY
GRAMY DLA MAMY-GRAMY DLA TATY

W dniach 22-23.06.2019 r. w Parku Paulinum rozegrano ostatnie z cyklu 3 turniejów "GRAMY DLA MAMY-GRAMY DLA TATY". Poprzednie odbyły się w dniu Święta Matki 26.05.2019 r. Mecze rozgrywane były na kilku boiskach systemem "każdy z każdym".

Obrazy: loga_dofinansowane_z_300x90.jpg


Celem każdego turnieju była integracja rodzinna, spędzenie wolnego czasu z najbliższymi oraz wspólny udział w meczach piłkarskich dzieci i ich rodziców.

W sobotę rywalizowały drużyny skrzatów, żaków i orlików. W niedzielę ponownie na boisku zaprezentowali się  orlicy, a po nich doszło do rywalizacji drużyn dziecięcych z drużynami rodziców. 

W sumie w całej imprezie wzięło udział około 600 osób, kóre reprezentowały kluby naszego okręgu: BKS Bolesławiec, Karkonosze Jelenia Góra, KKS Jelenia Góra, Lechia Piechowice, Lotnik Jeżów Sudecki, Łużyce Lubań, UKS Orlik Węgliniec, Piast Wykroty, Nysa Zgorzelec, Piast Wykroty, Rzepiór Szklarska Poręba.

Po zakończeniu niedzielnej rywalizacji rozegrano wiele spotkań z udziałem rodziców, którzy wykazali duże umiejętności i ambicję. Nie chcieli przegrać z dużo młodszymi rywalami , w efekcie jedna z mam opuściła boisko z kontuzją kolana.

W przerwach między meczami młodzi piłkarze mieli możliwość zabawy na trampolinach, uczestniczyli w konkursach piłkarskich oraz grach i zabawach.Organizator nie prowadził klasyfikacji końcowej i wszyscy odbierali nagrody indywidualne i zespołowe w kolejności alfabetycznej na I miejscu podium. Zawodnicy w przerwie między meczami otrzymali ciepły posiłek oraz napoje.

Organizatorem imprezy był Karkonoski Klub Sportowy „JELENIA GÓRA”, a impreza mogła odbyć się dzięki dofinansowaniu przez Miast Jelenia Góra i wsparciu ze strony Fundacji PKO Banku Polskiego”.

 

CZYTAJ WIĘCEJ


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 6,131
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,612
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,456