Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Turnieje skrzatów - Kamienna Góra , Jeżów Sudecki
Turnieje skrzatów - Kamienna Góra , Jeżów Sudecki

Dużo emocji towarzyszyło naszym skrzatom biorącym udział w turniejach w Kamiennej Górze i Jeżowie Sudeckim. W niedzielę 02.06.2019 r. zagraliśmy w turnieju organizowanym przez klub KP Kamienna Góra.    W sobotę 08.06.2019 r. skrzaty rywalizowały w turnieju im.Dawida Badeckiego, którego gospodarzem był Lotnik Jeżów Sudecki.

Obrazy: loga_dofinansowane_z_300x90.jpg


Turniej kamiennogórski rozgrywany był przy upalnej pogodzie systemem "każdy z każdym". Ponieważ startowało 9 drużyn, każdy musiał zagrać 8 spotkań. Mecze trwały po 12 minut więc każdy zawodnik pod koniec turnieju czuł olbrzymie zmęczenie. W drodze powrotnej było bardzo spokojnie , większość regenerowała siły w czasie snu.

Skrzaty spisały sie dzielnie notując następujące wyniki:

"9" Wałbrzych - KKS  4:0

KP Kamienna Góra - KKS  1:4

Olimpia Kowary I - KKS  1:3

Olimpia Kowary II - KKS  0:5

KKS - Diament Wałbrzych  1:2

KKS - Futgol Czarny Bór I  2:2

KKS - Orzeł Lubawka 6:0

Futgol Czaarny Bór II - KKS  1:2

W turnieju zanotowaliśmy 5 wygranych, 2 porażki i jeden remis. Trzeba to uznać za świetny wynik mając na uwadze wąską kadrę meczową, ilość i czas spotkań. Dzieki świetnej grze zespołowej byliśmy równorzednym przeciwnikiem dla nieznanych wcześniej drużyn.

Skład zespołu KKS Jelenia Góra: Dulat Krzysztof, Gozdek Filip, Łuczyński Wojciech, Zachwiej Maksymilian, Zielonka Paweł - trener Królikowski Grzegorz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W sobotę 8 czerwca gościliśmy na stadionie Lotnika Jeżów Sudecki gdzie w 3 kategoriach /skrzat, żak, orlik/ rozgrywano kolejny turniej im.Dawida Badeckiego /byłego zawodnika KSK Karkonosze Jelenia Góra i podopiecznego trenera naszego klubu Grzegorza Królikowskiego/.

W rywalizacji 8 drużyn skrzaty ponownie spisały się świetnie zajmując II miejsce. Juz nasz pierwszy mecz okazał się decydującym o wygranej w turnieju. Prowadząc 2:0 przegraliśmy z Lotnikiem Jeżów Sudecki I 2:3 i strata punktów w tym meczu zdecydowała o naszym II miejscu. W następnych meczach wygraliśmy 5 razy i zremisowaliśmy jeden mecz.

Lotnik I - KKS  3:2

Lotnik II - KKS  0:10

Olimpia Kowary I - KKS  1:1

KKS - Pogoń Wleń 4:2

Olimpia Kowary II - KKS 2:7

KKS - KS Łomnica  2:1

Skład KKS "Jelenia Góra": Gorzelski Julek, Gozdek Filip, Królikowski Antoś, Łuczyński Wojtek,  Sadocha Dominik, Szczerbaty Ksawery, Zachwiej Maksymilian, Zielonka Paweł - trener Królikowski Grzegorz

W odstępie tygodnia nasze maluchy pokazały dobra grę w rywalizacji z silnymi zespołami /wiekszość naszych chłopców trenuje od października 2018 roku/. Cieszy radość z gry i widoczny postęp w poczynaniach indywidualnych i zespołowych. Brawa za zangazowanie i walkę w trudnych warunkach pogodowych. Dziękujemy rodzinom za kibicowanie naszej drużynie i zapraszamy na najważniejszy turniej w tym sezonie. W dniu 22 czerwca od godziny 10,00 na naszym stadionie 12 najlepszych drużyn z okręgu jeleniogórskiego będzie rywalizowało o tytuł mistrza OZPN Jelenia Góra w kategorii skrzatów. Mamy nadzieję na kolejny dobry występ naszych "talenciaków".


 


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 3,231
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,119
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,992