Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer GKS Gryf Gryfów - KKS JELENIA GÓRA
GKS Gryf Gryfów - KKS JELENIA GÓRA

W dniu 09.06.br. nasz zespół juniorów młodszych rozegrał ostatnie spotkanie na wyjeździe i w przekonywującym stylu pokonał zespół z Gryfowa. 


Spotkanie toczyło się w upale, który lepiej znieśli nasi zawodnicy. Pierwsza połowa nie wskazywała na takie zakończenie. W pierwszej minucie uderzenie Dawida Gila wylądowało na słupku bramki Gryfa. Następnie okazję mieli gospodarze, lecz dużym refleksem błysnął Maciej Andruszkiewicz, który wyjątkowo zagrał jako bramkarz, zastępując na tej pozycji Jakuba Jaworskiego. Szybkie kontry zespołu z Gryfowa pewnie zatrzymywane były przez naszą obronę, w której brylował nasz kapitan Maciek Busłowicz. Druga połowa została zdominowana przez nasz zespół, który co chwilę stwarzał sytuacje pod bramką Gryfa. Wynik spotkania mógłby być zdecydowanie okazalszy, gdyby nie brak skuteczności i indywidualizm naszych zawodników. 

   
Bramki: Dawid Gil – 3 , Jakub Niewiadomski – 2, Szymon Nalewajczyk – 1
Skład KKS: M.Andruszkiewicz, M.Busłowicz, K.Duda (Ł.Wojno), P.Frankiewicz, D.Gil, S.Nalewajczyk, J.Niewiadomski, B.Sikora, T.Sikora, D.Szuktnicki, M.Wilk. 

 

GALERIA ZDJĘĆ


Foto i tekst: KKS


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 3,230
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,118
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,992