Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer GRAMY DLA MAMY-GRAMY DLA TATY-turniej skrzatów
GRAMY DLA MAMY-GRAMY DLA TATY-turniej skrzatów

W sobotę i niedzielę w Parku Paulinum rozegrano pierwsze turnieje cyklu 'GRAMY DLA MAMY-GRAMY DLA TATY", które organizuje Karkonoski Klub Sportowy "JELENIA GÓRA".Imprezy zostały dofinansowane przez Miasto Jelenia Góra.

Obrazy: loga_dofinansowane_z_300x90.jpg


W sobotę na 3 boiskach rywalizowały skrzaty a każdy zespół rozegrał 5 spotkań. Piękne akcje, bramki, zaangażowanie, łzy i uśmiech towarzyszyły wszystkim uczestnikom.Nie wyniki turnieju były najwazniejsze w sobotniej rywalizacji najmłodszych kandydatów na piłkarzy. Możliwość spędzenia świątecznej soboty wraz z rodziną, szczególnie Mamą oraz możliwość zaprezentowania swoich umiejętności to osiągnięty cel turnieju. W czasie przerw między meczami dziewczynki i chłopcy mieli możliwość zabawy na dmuchanej trampolinie. Po zakończeniu rywalizacji turniejowej na 2 boiskach zagrały drużyny rodziców i ich dzieci. Szczególnie licznie zaprezentowały się Mamy, które wykazały duże umiejętności i zaangażowanie. Wynik, który był do przewidzenia nie zniechęcił rodziców, którzy zapowiedzieli rewanż na zakończenie sezonu pod koniec czerwca. 

Wszyscy uczestnicy skorzystali z poczęstunku , na koniec na I stopniu podium wszyscy otrzymali okolicznościowe złote medale oraz drobny upominek.

 ZDJĘCIA Z TURNIEJÓW na portalach 24.jgora.pl , jelonka.com

Nowa warstwa...

comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,547
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,505
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,513