Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer DRUGA JELENIOGÓRSKA BITWA BRAMKARSKA
DRUGA JELENIOGÓRSKA BITWA BRAMKARSKA
Nietypowy turniej piłkarski, polegający na pojedynkach jeden na jednego, odbędzie się w czerwcu w Jeleniej Górze! Już ruszyły zapisy.
Obrazy: loga_dofinansowane_z_300x90.jpg

Jeleniogórska Bitwa Bramkarska to nietypowy turniej piłkarski dla bramkarzy, ale i zawodników z pola, którzy czasem lubią stanąć między słupkami. Zasady są bardzo proste: dwaj zawodnicy stają naprzeciwko siebie na mini boisku i atakują bramkę rywala. Można uderzyć piłkę nogą z podłoża, z woleja, wykonać rzut ręką. Kto zdobędzie więcej bramek – wygrywa. Turniej ten przyciąga głównie bramkarzy, ale nie tylko. Świetnie radzą sobie w nim także zawodnicy z pola!

Bitwa Bramkarska stała się prawdziwym hitem we Wrocławiu, gdzie uczestniczy w niej już ponad ćwierć tysiąca bramkarzy z całej Polski! Turniej w Jeleniej Górze odbywa się w porozumieniu z organizatorem wrocławskiego wydarzenia – Akademią Piłkarską Total Goalkeeping.

Gramy na zmodernizowanym stadionie przy ul. Złotniczej. Zostanie tam ustawionych kilka boisk bitewnych, na których od rana będzie trwała rywalizacja. Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież w kategoriach: żak, orlik, młodzik, trampkarz, junior oraz open. Wpisowe to 30 złotych.

W ramach wpisowego uczestnicy otrzymują pakiet startowy, a w nim: pamiątkowy medal, wodę oraz poczęstunek. Dla laureatów w każdej kategorii przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody.

Zapisy trwają od 30 kwietnia. Więcej informacji, m.in. regulamin zawodów, można znaleźć na profilu Jeleniogórskiej Bitwy Bramkarskiej na facebooku (www.facebook.com/jeleniogorskabitwa). Można też napisać na jeleniogorskabitwa@o2.pl – odpowiemy na wszelkie pytania.

Organizatorem jest Karkonoski Klub Sportowy Jelenia Góra oraz Studio ROB (kontakt: Robert Zapora, tel. 602 439 924).

Regulamin zawodów, a także oficjalny plakat, przesyłam w załączeniu.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ:

POBIERZ REGULAMIN

Obrazy: jeleniogorskabitwaplakatgotozm.jpg


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 6,131
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,612
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,456