KKS Jelenia Góra
soccer KKS JELENIA GÓRA - PAGAZ Krzeszów - 10-1
KKS JELENIA GÓRA - PAGAZ Krzeszów - 10-1

W sobotę 4 maja 2019 roku drużyna juniorów młodszych naszego klubu podejmowała rówieśników z Krzeszowa.

Zespół "Pagazu" nie sprawił dużego kłopotu gospodarzom, dzięki czemu KKS Jelenia Góra wygrał aż 10:1. Drużyna przyjezdna dotrzymywała kroku gospodarzom do 21 minuty, kiedy to Szymon Nalewajczyk trafił po raz pierwszy do bramki gości. Przeciwnikom z każdą upływającą minutą ubywało sił co spowodowało ich dwucyfrową porażkę. Na boisku w Parku Paulinum łupem bramkowym podzielili się: Bartosz Sikora - 3, Szymon Nalewajczyk - 3,Dawid Gil - 2, Tomasz Sikora -1, Jakub Niewiadomski - 1.
Honorowe trafienie dla gości zanotował Jakub Kraszewski na 3 min przed końcem spotkania.

> Skład drużyny gospodarzy: Jakub Jaworski, Maciej Busłowicz, Paweł Frankiewicz,Kacper Duda, Dominik Szkutnicki, Dawid Gil, Maciej Andruszkiewicz, Mikołaj Wilk, Szymon Nalewajczyk,Tomasz Sikora, Bartosz Sikora.Rezerwowi :Dariusz Lisiecki, Jakub Niewiadomski

Tekst: Daniel Gawlik