Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Halowy turniej skrzatów - 03.03.2019
Halowy turniej skrzatów - 03.03.2019

W niedzielę 3 marca KKS "JELENIA GÓRA" zorganizował halowy turniej piłki nożnej w kategorii skrzatów. To najmłodsza grupa rozgrywkowa szkoląca się w naszym Klubie i biorąca udział w turniejach. W  rywalizacji 6 drużyn grających "każdy z każdym" wystawiliśmy 2 zespoły.


Wszystkie drużyny miały możliwośc rywalizacji z nieznanym przeciwnikiem, ponieważ był to pierwszy turniej rozgrywany w sali ZST Mechanik w kategorii skrzatów. Duża ilość meczów /każda druzyna rozegrała ich 5/ dała możliwość zaprezentowania się każdemu w dużym wymiarze casowym. Nasi najmłodsi piłkarze spisali się bardzo dobrze, dużo spotkań wygrali ale zdarzyły się też porażki. Jak zwykle dużo emocji, radości , śmiechu i łez towarzyszyło wszystkim uczestnikom turnieju.

Na koniec każdy uczestnik otrzymał medal, drobny upominek oraz słodycze ufundowane przez organizatora.

KKS "JELENIA GÓRA" w zawodach reprezentowali: Demetre i Nerse Dzaganishvili, Filip Gozdek, Antoni Królikowski, Jędrzej Poliborski, Filip Recki, Dominik Sadocha, Maksymilian Zachwiej- trener Grzegorz Królikowski

Dziękujemy bardzo wszystkich Rodzicom, Dziadkom i sympatykom Klubu za gorący doping, a sędziom  Mateuszowi Jusczyszynowi i Przemysławowi Łuszczykowi za sprawiedliwe decyzje.

Impreza odbyła się dzieki środkom finansowym przekazanym przez Miasto Jelenia Góra w ramach dotacji na "Szkolenie dzieci i młodzieży w 2019 roku".

Następne spotkania już na otwartym boisku w Parku Paulinum.


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,497
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,020
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,905