Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer KOMUNIKAT TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW
KOMUNIKAT   TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW


MINI MISTRZOSTWA ŚWIATA

DLA MINI PIŁKARZY


Jelenia Góra 23-24.06.2018 r.


           W dniach 23-24.06.2018 roku nieformalna grupa M2B CREW Jelenia Góra i Karkonoski Klub Sportowy „JELENIA GÓRA” zorganizowały turniej piłki nożnej żaków pod nazwą MINI MISTRZOSTWA ŚWIATA DLA MINI PIŁKARZY. W zawodach startowało 14 drużyn podzielonych na 3 grupy eliminacyjne. W pierwszym dniu, w którym rozegrano 26 spotkań wyłoniono 5 zespołów awansujących do grupy „złotej” /3 z I miejsc w grupach i 2 z najlepszym bilansem z II miejsc/, 5 zespołów do „srebrnej” /3 zespoły z II miejsc w grupach i 2 z najlepszym bilansem z III miejsc/ oraz „brązowej/pozostałe 4 drużyny/.

            W czasie sobotnich 26 meczach strzelono 159 bramek, w kolejnych  26 spotkaniach rozegranych w niedzielę przy sprzyjających warunkach strzelono 110 goli.

            Po dwóch dniach zmagań młodych piłkarzy /dziewcząt i chłopców/, wszystkie drużyny mogły poczuć się jak na Mistrzostwach Świata, ponieważ nagrody oraz medale wręczano na podium     z cyfrą I , co oznaczało, że wszyscy są zwycięzcami. Prezes Honorowy KKS: JELENIA GÓRA” Zbigniew ŁADZIŃSKI oraz Naczelnik Wydziału Sportu i Edukacji Urzędu Miasta Jelenia Góra Paweł DOMAGAŁA zawiesili na szyjach uczestników złote medale, a wszystkie drużyny otrzymały okazałe puchary.

            Słowa wdzięczności należą się firmie JELENIA PLAST z Jeleniej Góry, która ufundowała nagrody rzeczowe oraz WOJCIESZOWIANCE za zaopatrzenie drużyn w napoje chłodzące, a także firmie DECYBEL, Zakładom Metalowym Ładziński i DW BOROWIK za pomoc w organizacji imprezy.

             Specjalne podziękowania organizatorzy kierują do  Miasta Jeleniia Góra, które wspomaga szkolenie dzieci i młodzieży oraz przeznacza srodki na organizację właśnie takich imprez.

            Trenerzy wyróżnili najlepszego bramkarza turnieju, którym został Szymon TRONINA z Górnika Węgliniec, a najlepszym zawodnikiem wybrano Przemka ŁUSZCZYKA z CCC Bolesławiec.

                      

Tekst: KKS

Foto: M.H


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,088
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,008
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 963