Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Zwycięska passa podtrzymana
Zwycięska passa podtrzymana

W meczu 22 kolejki ligi okręgowej juniorów młodszych nasz zespół udał się na wyjazdowy mecz do Krzeszowa.

Od początku spotkania, jak przystało na lidera rozgrywek, drużyna gości dominowała, zarówno pod względem przewagi w posiadaniu piłki jak i w stwarzaniu sytuacji podbramkowych. Dzięki dzielnej postawie Pagaza w obronie i z powodu nieskuteczności w sytuacjach bramkowych KKS – u dość długo utrzymywał się wynik remisowy.

20.05

Jednak po pewnie wykorzystanym rzucie karnym przez Dawida Czarnotę, drugą bramkę w krótkim odstępie czasu dołożył Michał Reczuch, wykorzystując zamieszanie w polu bramkowym. Kolejny gol to precyzyjnie wykonany rzut rożny.

Przed przerwą padła jeszcze jedna bramka i to był koniec emocji podczas tego spotkania. Druga połowa to całkowita dominacja lidera rozgrywek, który swoją przewagę udokumentował strzeleniem dwóch bramek i mecz zakończył się pewnym zwycięstwem KKS – u 6:0.

Pagaz Krzeszów – KKS Jelenia Góra 0:6

Bramki dla naszego zespołu : D. Czarnota 2, M. Reczuch 2, P. Mroczkowski, M. Michalik

Skład naszego zespołu : D. Antos – M. Busłowicz, M. Michalik, M. Żychowski, D. Koksztys, D. Czarnota, K. Kożaronek, P. Chruściel, M. Reczuch, I. Magierowski, K. Surmacz, Ł. Wojno, A. Raźniewski, J. Magierowski, P. Mroczkowski, K. Duda.

Następny mecz rozegramy w sobotę 19.05.2018r. w Parku Paulinum z Piastem Bolków.