soccer LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY
LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY

12.05.2018 - Kamienna Góra

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA - KKS JELENIA GÓRA   1:3 /1:2/

1:0 - 9 min.Kacper Cygal, 1:1 - 31 min.Szymek Nalewajczyk, 1:2 - 34 min.Marcin Woliński, 1:3 - 41 min.Dawid Gil

Kolejne 3 punkty dopisali na swoje konto trampkarze KKS JELENIA GÓRA. W rozegranym w Kamiennej Górze meczu pokonali Olimpię,  rewanżując się za jesienną porażkę u siebie 3:5.

Mecz zacżęliśmy od straty bramki w 9 minucie po ładnym, trudnym do obrony strzale Kacpra Cygala.Zanim do tego doszło dwie 100% sytuacje zmarnowali Paweł Frankiewicz i Bartek Sikora.Po stracie bramki dominowaliśmy na boisku, ale brakowało wykończenia akcji celnym strzałem.Dopiero w 31 minucie Dawid Gil przedryblował kilku przeciwników i w zamieszaniu piłka trafiła na głowę Szymka Nalewajczyka, który wyrównał na 1:1.Trzy minuty później Wojtek Świesiulski świetną akcją minął przeciwników i przytomnie dograł do Marcina Wolińskiego, który bez trudu pokonał bramkarza Olimpii.

W drugiej połowie dominowaliśmy na całym boisku, stwarzając kolejne sytuacje bramkowe, ale skuteczność nie była naszą mocną stroną w tym meczu. Cieszy kolejna wygrana w dobrym stylu, z trudnym przeciwnikiem.