Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Zwycięstwo juniorów młodszych w meczu na szczycie!
Zwycięstwo juniorów młodszych w meczu na szczycie!

KKS Jelenia Góra – Orzeł Mysłakowice 4:1

Dnia 5.05. 2018r. w lidze okręgowej juniorów młodszych odbył się mecz na szczycie. Do Parku Paulinum w Jeleniej Górze przyjechał wicelider rozgrywek Orzeł Mysłakowice.


Od początku mecz toczył się w środkowej strefie boiska. Obie drużyny skoncentrowane były przed wszystkim na zabezpieczeniu drogi do własnej bramki. Wraz z upływem czasu do bardziej śmiałych ataków przystąpiła drużyna gospodarzy.

album: 1.jpeg

Dwie stuprocentowe szanse zmarnował nasz napastnik. W sytuacji sam na sam z bramkarzem za pierwszym razem piłka trafiła w słupek, a za drugim  poszybowała nad poprzeczką. Druga połowa to od początku ataki naszego zespołu.

album: 1.jpeg

Jednakże to drużyna gości wyszła na prowadzenie po przeprowadzeniu jednej z kontr. Odpowiedź naszej drużyny była natychmiastowa i po doskonałym podaniu z głębi pola Paweł Chruściel będąc sam na sam, tym razem zachował zimną krew i skierował piłkę do siatki rywali.

album: 1.jpeg

To dodało skrzydeł drużynie gospodarzy i ponownie Paweł Chruściel po indywidualnej akcji wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Autorem trzeciej bramki był ten sam zawodnik, który zaliczył tym samym hat – tricka. Czwarta bramka padła po bardzo dobrym podaniu Miłosza Michalika.

album: 1.jpeg

Michał Reczuch po ominięciu jednego obrońcy uderzył bardzo precyzyjnie do bramki obok bezradnego bramkarza, ustalając tym samym wynik meczu. Drużyna gospodarzy zasłużyła na zwycięstwo. Mecz był bardzo zacięty i emocjonujący. W pewnym momencie nawet brutalny.

album: 1.jpeg

Jednak sędzia po pokazaniu dwóch czerwonych kartek, po jednej dla  zawodników obu zespołów, uspokoił nerwową sytuację na boisku i dzięki temu mecz toczył się w sportowej atmosferze, zgodnie z duchem fair play. Tym zwycięstwem drużyna KKS – u umocniła się na pozycji lidera w pełni zasłużenie.
Sędziował wzorowo Mariusz Czechowski.

album: 1.jpeg


Bramki dla naszego zespołu : P. Chruściel 3, M. Reczuch.

Skład KKS-u: D. Antos – M. Busłowicz, M. Michalik, M. Żychowski, D. Koksztys, D. Czarnota, J. Murawski, K. Kożaronek, P. Chruściel, M. Reczuch, D. Żołopa, I. Magierowski, K. Surmacz, Ł. Wojno, A. Raźniewski, J. Magierowski, P. Mroczkowski, K. Duda.

Następny mecz rozegramy w najbliższą sobotę 12.05.2018r. w Krzeszowie z Pagazem.
Tekst: KKS
Foto: K.Duda


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 831
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 804
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 729