soccer LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY
LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY

07.04.2018 - Park Paulinum w Jeleniej Górze

KKS JELENIA GÓRA - GRANICA BOGATYNIA 7:2 /6:2/

1:0 - Tomek Sikora, 2:0 - Tomek Sikora, 2:1 , 3:1 - Bartek Sikora, 3:2, 4:2 - Bartek Sikora, 5:2 - Marcin Woliński, 6:2 - Dawid Gil, 7:2 - Dawid Gil

W pierwszym meczu rundy wiosennej trafiliśmy na najtrudniejszego przeciwnika. W sobotę zawitał do nas lider rozgrywek Granica Bogatynia.Świetna gra naszej drużyny przez 70 minut pozwoliła nam cały czas kontrolować przebieg meczu i zasłużenie zdobyć 3 punkty. Był to ósmy z rzędu wygrany mecz w rozgrywkach Ligi Okręgowej Trampkarzy.

Od początku meczu narzuciliśmy duże tempo i już w 2 minucie po pięknym strzale Tomka Sikory zdobyliśmy prowadzenie. Ten sam zawodnik podwyższył po ładnej akcji zespołowej na 2:0.Jednak goście nie zamierzali sie poddawać i zdobyli bramkę kontaktową, na którą minutę później drugi z braci bliźniaków Bartek odpowiedział celnym trafieniem. Goście ponownie zbliżyli się na różnicę jednobramkową po dobrze wykonanym rzucie wolnym. Nasza odpowiedź znowu była bardzo szybka, Bartek Sikora zdobył swoją drugą bramkę i prowadziliśmy 4:2. W tym meczu to tylko my zdobywaliśmy jeszcze bramki pieczętując golami Marcina Wolińskiego i Dawida Gila świetną grę w ataku i obronie. Po przerwie goście nie zagrozili bramce Kuby Jaworskiego a Dawid Gil ponownie strzelił nie do obrony i ustalił wynik meczu na 7:2.Trzeba podkreślić świetne zaangażowanie i waleczność gospodarzy oraz barzo dobrą skuteczność. Po meczu trener gości Jacek Panfil nie miał pretensji do swojego zespołu, bo po prostu frafił na "dużo lepiej dysponowanego rywala".

Po tym meczu, mając rozegrany jeden mecz mniej, nadal jesteśmy na II miejscu w tabeli z 3 punktami straty do Granicy Bogatynia. W kolejnym spotkaniu zagramy w Parku Paulinum w sobotę 21.04.2018 r. o godz.12,30 z Nysą Zgorzelec /w sobotę 14.04 pauzujemy/.