Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Halowe mistrzostwa OZPN Jelenia Góra
Halowe mistrzostwa OZPN Jelenia Góra

Dnia 09 grudnia 2017r. odbył się halowy turniej piłki nożnej juniorów młodszych o mistrzostwo okręgu jeleniogórskiego. Spotkało się 6 drużyn.


W pierwszym meczu z Łużycami Lubań KKS przegrał 2-0. Po pierwszej straconej bramce nasza drużyna chciała zremisować, ale niestety straciliśmy drugą bramkę. Następny mecz graliśmy z Karkonoszami i przegraliśmy wysoko 5-0, po straconych dwóch golach nasz zespół stracił wiarę na osiągnięcie dobrego wyniku. Błędy indywidualne w obronie zaważyły na naszej wysokiej porażce. Kolejne spotkanie nasza drużyna wygrała z Orłem Mysłakowice 3-1, bramki dla KKS strzelił: Adrian Raźniewski, Patryk Mroczkowski i Michał Reczuch. Po tym meczu dalej nasza drużyna liczyła się w walce o podium. Kolejne spotkanie KKS rozegrał z BKS Bobrzanie Bolesławiec. Nasz zespół musiał wygrać, aby mieć szanse na podium, niestety nie daliśmy rady i przegraliśmy wysoko 4-0. Ostatnim meczem był mecz z Eskadrą Bolesławiec. Wynik tego meczu niewiele zmieniał naszą sytuację. Pierwsza piątka, która wyszła w tym meczu miała za zadanie nie stracić bramki do 5 minuty. Po tym czasie wchodziła na parkiet następna piątka, której zadania były bardziej ofensywne. Niestety przez błąd naszego bramkarza na 2 min przed końcem przegrywaliśmy 1:0. Na szczęście w ostatniej akcji meczu Patryk Mroczkowski strzelił gola i tym samym ustanowił wynik 1-1. "Zagraliście najlepszy mecz w tym turnieju" - pochwalił nas trener. Wynik ten zadecydował o losach Eskadry, która zajęła tylko II miejsce.

Biorąc pod uwagę, że w poprzednich mistrzostwach nasza drużyna zdobyła O pkt. i nie strzeliła bramki, należy nasz dzisiejszy występ zaliczyć za udany (4 pkt. i 4 bramki). Za rok będzie jeszcze lepiej!
Drużyna nasza wystąpiła w następującym składzie: D.Antos, Paweł Chruściel, Michał Reczuch, Michał Żychowski, Maciej Busłowicz, Patryk Mroczkowski, Dawid Czarnota, Kacper Duda, Jakub Magierowski, Dominik Koksztys, Adrian Raźniewski.

Kolejność w kategorii juniora młodszego:
I m-ce - BKS Bobrzanie Bolesławiec
II m-ce - Eskadra Bolesławiec
III m-ce - Karkonosze Jelenia Góra
IV m-ce - Łużyce Lubań
V m-ce - Karkonoski Klub Sportowy "JELENIA GÓRA"
VI m-ce - Orzeł Mysłakowice


Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Posadowski Kamil (BKS)
Najlepszy strzelec: Puzio Adrian (Łużyce)
Najlepszy bramkarz: Górski Michał (BKS)

Tekst: Kacper Duda
Foto: KKS

GALERIA ZDJĘĆ


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,366
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,240
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 1,267