Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Drużyna żaków na halowym turnieju w Zgorzelcu
Drużyna żaków na halowym turnieju w Zgorzelcu

W dniu 11.11.br. w Zgorzelcu odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków o Puchar Burmistrza Zgorzelca. W turnieju wystąpiło 7 drużyn, które podzielone na dwie grupy ( 4 i 3 zespołowe) rozegrały swoje mecze systemem "każdy z każdym". 


Nasz drużyna zwyciężyła 4:0 FA Bogatynia po bramkach J.Pełki, O.Skoniecznego, A.Uleweskiego i bramce samobójczej i zremisowała z UKS Pieńsk 2:2 - bramki J.Pełka i O.Skonieczny. Dzięki lepszej różnicy bramek KKS zajął 1-sze miejsce w grupie i półfinale zmierzył się Piastem Zawidów zwyciężając 3:2 (bramki: J.Pełka, O.Skonieczny - 2). W pojedynku finałowym nasi chłopcy zmierzyli się z gospodarzami turnieju Nysą Zgorzelec, z którą po wyrównanym pojedynku pokonali 1:0 (bramka: O.Skonieczny). Puchar Burmistza Zgorzelca trafił do naszych rąk.

Drużyna wystąpiła w składzie: D.Załoga, P.Grzybek, J.Majewski, J.Pełka, O.Skonieczny, M.Szkoła, A.Ulewski, D.Zieliński, O.Grzankowski.

Królem strzelców turnieju został Oliwier Skonieczny zdobywca 5 bramek, który otrzymał nagrodę indywidualną i pamiątkowy puchar.

Foto i tekst: KKS

GALERIA ZDJĘĆ

FILM Z TURNIEJU


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 662
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 634
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 588