KKS Jelenia Góra
soccer Liga Okręgowa Trampkarzy
Liga Okręgowa Trampkarzy

KKS JELENIA GÓRA - GKS GROMADKA  7:0 /3:0/

1:0 - 7 min.Woliński Marcin, 2:0 - 11 min.Sikora Bartosz, 3:0 - 25 min.Sikora Bartosz, 4:0 - 42 min.Woliński Marcin, 5:0- 49 min.Frankiewicz Paweł, 6:0 - 52 min.Sikora Bartosz, 7:0 - 58 min.Sikora Bartosz

W meczu kończacym rundę jesienną sezonu 2017/2018 nasi trampkarze pokonali GKS Gromadka 7:0 /3:0/.Aktualnie w tabeli po 13 kolejkach zajmujemy 4 miejsce wśród 14 drużyn.

Szóstą kolejną wygraną zanotowali trampkarze KKS Jelenia Góra.W ostatnim meczu rundy jesiennej pokonali GKS Gromadka 7:0.Szybkie prowadzenie po bramce Marcina Wolińskiego i świetnej asyście Dawida Gila spowodowało duże rozluźnienie w naszych szeregach.Mimo dużej przewagi do przerwy zdobyliśmy tylko 2 bramki po strzałach Bartka Sikory. Po przerwie Marcin Woliński ładnym strzałem podwyższył wynik na 4:0 a następnie swojego gola w debiucie w barwach KKS strzelił dobrze grający Paweł Frankiewicz /asysta Marcina Wolińskiego/.Dwie ostatnie bramki w tym meczu były dziełem Bartka Sikory, który w całym meczu zdobył 4 gole.Warto zauważyć także udany debiut Daniela Pawelca, który po przerwie pojawił się na boisku.

Za nami runda udana jesienna którą wkrótce podsumujemy.Od przyszłego tygodnia rozpoczynamy treningi na sali w ZST MECHANIK /poniedziałek i czwartek o godz.19,00/.