KKS Jelenia Góra
soccer Liga Okręgowa Trampkarzy
Liga Okręgowa Trampkarzy

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI  -  KKS JELENIA GÓRA   1:3  /0:3/

0:1 - 3 min.Niewiadomski Jakub, 0:2 - 16 min.Gil Dawid, 0:3 - 23 min.Sikora Tomasz, 1:3 - 65 min.Maślak Jakub

W meczu rozegranym awansem /zamiast 4.11.2017 r./ , nasi trampkarze odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem na boisku w Jeżowie Sudeckim pokonali miejscowego Lotnika.

Od początku spotkania inicjatwę przejęła nasza drużyna i już w 3 minucie Tomek Sikora po rajdzie prawym skrzydłem zagrał do Kuby Niewiadomskiego, który strzałem po ziemi pokonał bramkarza Lotnika. Dzięki dużemu zaangażowaniu i walce na całym boisku zdobyliśmy kolejne bramki. W 16 minucie świetne podanie prostopadłe Marcina Wolińskiego wykorzystał Dawid Gil, który w sytuacji "sam na sam" nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Swietna akcja lewym skrzydłem Kuby Niewiadomskiego poprzedziła zdobycie trzeciej bramki przez Tomka Sikorę. Za chwilę jego brat-bliźniak Bartek miał szansę na zdobycie gola, ale zabrakło precyzji i przegrał pojedynek z bramkarzem.

Po przerwie grał była bardziej wyrównana, Lotnik starał się zdobyć kontaktową bramkę i niewiele brakowało by w 58 minucie zrealizował ten cel. Po faulu w polu karnym sędzia Kamil Olejarczyk podyktował rzut karny. Świetnie spisał się nasz bramkarz Kuba Jaworski, który sparował strzał na rzut rożny. W końcówce Lotnik osiągnął przewagę /między innymi dlatego ,że Bartek Sikora, Kuba Winkel i Szymek Nalewajczyk ze względu na kontuzję musieli opuścić boisko/ i w 65 minucie zdobył honorowego gola. Były zawodnik KKS Kuba Maślak chciał dośrodkować z prawej nogi i piłka niespodziewanie spadła w długi róg naszej bramki.

Zdobycie kolejnych 3 punktów w piątym z rzędu meczu było efektem zaangażowania i walki całej drużyny, która dzięki wygranej awansowała na 6 miejsce w tabeli /na 14 drużyn/.

Zakończenie rundy jesiennej w sobotę w Parku Paulinum, gdzie zmierzymy się z drużyną GLKS Gromadka. Początek meczu o godzinie 12.15.