KKS Jelenia Góra
soccer Liga Okręgowa Trampkarzy
Liga Okręgowa Trampkarzy

KKS JELENIA GÓRA - CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI   3:0 /2:0/

1:0 - 10 min.Sikora Tomasz, 2:0 - 25 min.Sikora Tomasz, 3:0 - 50 min.Woliński Marcin

Trwa zwycięska passa trampkarzy naszego Klubu. W sobotę we Lwówku Śląskim wygraliśmy z miejscowymi Czarnymi 3:0 mając problemy tylko w pierwszych 10 minutach meczu.

Było to czwarte z rzędu zwycięstwo w ostatnich 4 meczach.Co ważne ostatnie dwie wygrane to punkty zdobyte z drużynami będącymi dotychczas na wyższych od naszego zespołu pozycjach w tabeli.Mieliśmy troche szczęścia w pierwszych minutach,ponieważ w dobrej sytuacji na początku meczu, napastnik gospodarzy strzelił nad poprzeczką.Za chwilę Kuba Jaworski obronił w sytuacji sam na sam z przeciwnikiem. W kontrze Tomek Sikora wykorzystał swoją szybkość i objęliśmy prowadzenie. Także Tomek podwyższył na 2:0 i nasz zespół kontrolował przebieg meczu. Po przerwie mieliśmy kilka sytuacji ale dopiero w końcówce Marcin Woliński ładnym strzałem zza pola karnego ustalił wynik meczu.Gospodarze tylko sporadycznie przekraczali swoją połowę i Kuba Jaworski był bezrobotny.

We wtorek zagramy awansem /zamiast 4.11/ mecz derbowy w Jeżowie z Lotnikiem, początek o godz.16,30.