Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer V Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej

Obrazy: mecz.jpg


W dniu 10.06.17 r. na stadionie Karkonoskiego Klubu Sportowego "JELENIA GÓRA" w Parku Paulinum odbędzie się ogólnopolska impreza pod nazwą Piąte Dni Przyjaciół Piłki Nożnej połączone z akcją społeczną "Razem wygrywamy z chorobą nowotworową". Pomysłodawcą tej ogólnopolskiej akcji jest fundacja "Piłka Jest Piękna", natomiast organizatorem w Jeleniej Górze  KKS "JELENIA GÓRA", klub szkolący dzieci i młodzież naszego miasta. 

                W ramach działań profilaktycznych 9 i 10 czerwca odbędą się w przychodni PROMED badania w kierunku wczesnego wykrywania choroby nowotworowej, którymi zostały objęte dzieci oraz kobiety. Zapisy prowadzone są przez KKS i rozpoczęły się 26.05.2017 r.

                W tym dniu przyjaciele i sympatycy piłki nożnej spotykają się, aby rozegrać mecze w różnych kategoriach wiekowych - dzieci, kobiety i mężczyźni, a także rodzice -z dziećmi, rodziny przeciw rodziną itd). Odbędzie się także finał turnieju piłkarskiego Deichmann Minimistrzostwa. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji w postaci gier sportowych, zabaw animacyjnych, konkursów sprawnościowych i artystycznych, a także dmuchany zamek, zjeżdżalnia itp. 

                W programie mecz drużyny męskiej KKS i Przyjaciół, którzy zmierzą się z pracownikami firmy WKTG.  

                Atrakcją imprezy będzie pierwszy oficjalny mecz towarzyski drużyny kobiet, która w następnym sezonie wystąpi w rozgrywkach piłkarskich. Drużyna dziewcząt KKS-u spotka się z AZS Wrocław, w którym występuje Marcelina Ślusarczyk zawodnicza jeleniogórskiego klubu.

                Zwieńczeniem V Dni Przyjaciół Piłki Nożnej będą zmagania pań, nauczycielek z SP8 i G1 oraz mam dzieci z klubu MOKSiAL ze Szklarskiej Poręby, które rozegrają wielki mecz przyjaciół piłki nożnej pod hasłem "Razem wygrywamy z rakiem piersi".

                Akcja ma na celu uświadomienie społeczeństwu, jak ważna jest profilaktyka, gdyż rak wcześniej wykryty jest uleczany.

                Głównym sponsorem całego przedsięwzięcia jest Fundacja KGHM Polska Miedź

               


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 6,131
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,612
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,456