soccer LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY - SZCZĘŚLIWY REMIS
LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY - SZCZĘŚLIWY REMIS

KKS JELENIA GÓRA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA  1:1/0:1/

0:1 - 12 min.Kaczmarek Stanisław , 1:1 - 68 min.Sikora Bartosz

KKS JELENIA GÓRA - Pacyna Miłosz - Andruszkiewicz Maciej, Busłowicz Maciej, Juszczyk Kamil, Jurecki Jakub - Koksztys Dominik /Figórniak Dawid/, Kaszewski Kacper, Woliński Marcin, Sikora Tomasz - Nalewajczyk Szymon, Sikora Bartosz - trener: Królikowski Grzegorz

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - Zakrzewski Gracjan - Antosik Stanisław, Bartecki Jakub, Firmanty Jakub, Chorągwicki Jakub - Chądzyński Mateusz, Kaczmarek Stanisław, Milewski Mikołaj, Staniszewski Grzegorz , Tokarz Kacper, Mazur Bartosz -  rez.Jędrzejczak Jakub, Pietrzak Nikodem, Romanowski Marcin, Siedlecki Sebastian, Smolarek Patryk, Wiktorowski Dawid - trener: Walczak Paweł

ZDJĘCIA Z MECZU W GALERII ZDJĘĆ-kategoria TRAMPKARZ MŁODSZY - KKS - KARKONOSZE 31.05.2017

Rewanżowy mecz derbowy KKS JELENIA GÓRA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA podobnie jak jesienią zakończył się remisem 1:1. Oba mecze jednak znacznie różniły się scenariuszem. Jesienią to KKS na boisku przy ul.Lubańskiej był bliższy wygranej. W rewanżu drużyną lepszą przez cały mecz byli goście. Dzięki dużej ruchliwości, dobremu wyszkoleniu technicznemu, zaangażowanej  i  agresywnej grze zespołoweji dominowali aż do 68 minuty. Szybko zdobyli ładną bramkę z  kontrataku i ładnemgo uderzenia z powietrza Stanisława Kaczmarka. Gospodarze tylko sporadycznie zagrażali bramce Gracjana Zakrzewskiego, który jednak 2 minuty przed końcem meczu popełnił błąd, wykorzystany przez Bartosza Sikorę. Na ponowne objęcie prowadzenia gościom zabrakło już czasu.

Mimo słabszego występu należy pochwalić gospodarzy, którzy grając z silnym przeciwnikiem /w Karkonoszach zagrali zawodnicy grający w Lidze Dolnośląskiej Trampkarzy: Bartecki, Choragwicki, Milewski, Mazur, Tokarz/ walczyli do końca o poprawę wyniku.

Do końca sezonu pozostał mecz a Pogonią Wleń /piątek 09.06.2017 g.18,00 - Park Paulinum/ i wyjazd we wtorek 13.06.2017 do Mirska na mecz z Włókniarzem.