KKS Jelenia Góra
soccer Liga Okregowa Trampkarzy
Liga Okregowa Trampkarzy

KKS JELENIA GÓRA - LTS LEŚNA     5:0 /2:0/

1:0 - 28 min.Juszczyk Kamil, 2:0  - 35 min.Kaszewski Kacper, 3:0 - 36 min.Sikora Bartosz, 4:0 - 45 min.Woliński Marcin, 5:0 - 66 min.Wojno Łukasz

W drugim meczu rundy wiosennej trampkarze KKS Jelenia Góra zrewanżowali sie kolegom z Leśnej za jesienną porażkę 0:5.Takim samym wynikiem zakończył się sobotni mecz, chociaż do przerwy goście prezentowali się bardzo dobrze.Jednak to nasza drużyna prowadziła 2:0 po pierwszej połowie za sprawą dobrze grającego Szymka Nalewajczyka.Dwukronie świetnie asystował przy bramkach Kamila Juszczyka /po rzucie rożnym/ i kapitana drużyny Kacpra Kaszewskiego. Przy bramce na 3:0 i  kolejnej ładnej asyście Szymka Nalewajczyka sprytnie zachował się Marcin Woliński, który wygrał pojedynek z dwoma przeciwnikami i strzałem po ziemi pokonał bramkarza gości.W drugiej połowie na boisku dominował nasz zespół, który stworzył wiele sytuacji bramkowych.Jedną z nich wykorzystał Bartek Sikora strzelając w krótki róg. Wynik z jesieni wyrównał Łukasz Wojno, który ładnym strzałem nie dał szans obrony bramkarzowi LTS Leśna.

Należy podkreślić dobrągrę całej drużyny, która oprócz 5 zdobytych goli stworzyła jeszcze kilka sytuacji bramkowych /asystent Szymek miał także swoje szanse/. Z kolei groźny do przerwy przeciwnik nie stworzył 100 % sytuacji a zagrożenie pod naszą bramką likwidował dobrze grający Miłosz Pacyna.

Szansa na następne punkty dopiero po Świętach Wielkanocnych we wtorek 18.04.2017 r. W tym dniu o godz.16.30 zagramy we Lwówku Ślaskim z Czarnymi.