KKS Jelenia Góra
soccer Liga Okręgowa Młodzików
Liga Okręgowa Młodzików

KKS JELENIA GÓRA - NYSA ZGORZELEC  2:2 /0:2/

0:1 - 1 min. Marek Kacper, 0:2 - 4 min.Marek Kacper, 1:2 - 23 min.Martyniuk Sebastian, 2:2 - 55 min.Martyniuk Sebastian

W pierwszym meczu rundy wiosennej nasi młodzicy zremisowali z NYSĄ Zgorzelec 2:2, przegrywając do  przerwy 1:2, po dwóch bramkach straconych w pierwszych 4 minutach meczu.Dominacja gości w pierwszej połowie była duża, dlatego obserwatorów tego meczu postawa gospodarzy po przerwie była miłą niespodzianką. Nasza drużyna zaczęła grać zdecydowanie lepiej i na 5 minut przed końcem meczu dobrze grający Sebastian Martyniuk zdobył drugiego gola dla KKS. Obie drużyny mogły w końcówce zdobyć zwycięskiego gola, ale ostatecznie rywale podzielili sie punktami.

Warto pochwalić naszych młodzików za walkę do końca meczu mimo bardzo złego poczatku, tym bardziej że graliśmy z zespołem zajmującym miejsce w czołówce tabeli.