Do Góry
Paweł Karmelita


oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Nasz przewoźnikPKS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Liga Okręgowa Trampkarzy
Liga Okręgowa Trampkarzy

KKS JELENIA GÓRA - NYSA ZGORZELEC 1:2 /1:0/

1:0 - 23 min.Jurecki Jakub , 1:1 - 38 min.Król Victor , 1:2 - 57 min.Król Victor


Inauguracja rundy wiosennej w wykonaniu naszych trampkarzy nie wypadła imponująco.W meczu z silnym zespołem Nysy Zgorzelec przegraliliśmy 1:2. Pierwsza część meczu była wyrównana, bez sytuacji bramkowych z obu stron. Jednak w 23 minucie goście popełnili błąd faulując w polu karnym dobrze grającego Szymka Nalewajczyka. Z okazji skorzystał Jakub Jurecki, który pewnie wykonał rzut karny i dał nam prowadzenie  1:0.

Po przerwie goście wzięli się do odrabiania strat i już 3 minuty po wznowieniu wyrównali, po seryjnych błędach naszego zespołu w obronie.Posiadali także optyczną przewagę, ale to nasz zespół miał więcej sytuacji bramkowych. Niestety strzały Bartka Sikory i Marcina Wolińskiego były niecelne.

Kiedy wydawało się, że w tym meczu nastąpi podział punktóww, goście 13 minut przed końcem zdobyli drugą bramkę, po duży błedzie naszego bramkarza.Od tego momentu przewagę w prowadzeniu gry miał  nasz zespół, ale niestety ataki okazały się nieskuteczne i 3 punkty pojechały do Zgorzelca.

Szkoda straconych punktów w wyrównanych i niezłym, w naszym wykonaniu meczu.Okazja do rewanżu już w sobotę 8.04.2017 r. - o godzinie 12,15 na naszym stadionie zagramy z LTS Leśna.

Skład KKS Jelenia Góra:

Pacyna Miłosz - Leszczyński Piotr, Juszczyk Kamil, Busłowicz Maciej, Jurecki Kuba - Figórniak Dawid, Kaszewski Kacper, Woliński Marcin, Sikora Tomek / 42 min.Wojno Łukasz/- Nalewajczyk Szymon, Sikora Bartek - trener:GrzegorzKrólikowski                            


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 272
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 354
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 308