Do Góry
Paweł Karmelita
soccer Sportowe zakończenie roku w KKS-ie
Sportowe zakończenie roku w KKS-ie

Jak co roku Karkonoski Klub Sportowy "JELENIA GÓRA" zorganizował sportowe podsumowanie swojej działalności w poprzednim roku. Tym razem uroczystość odbyła się w Hotelu Park Paulinum w sąsiedztwie bazy sportowej klubu.


Oprócz działaczy i szkoleniowców klubu wzięli w nim udział zaproszeni goście: Piotr Paczóski - zastępca Prezydenta, Maria Silbert-Salabura - Dyrektor SP 8, Ireneusz Taraszkiewicz - Dyrektor MOS, Mirosław Janisz - Prezes Firmy IMAGO, Krzysztof Pilch - prezes firmy Bracco oraz Państwo Andrzejczakowie - przedstawiciele TOI TOI Polska.
W pierwszej części spotkania zaprezentowano w formie prezentacji sukcesy klubu. Do najważniejszych należy zaliczyć zwiększenie ilości szkolonych dzieci, m.in. powstały dwie dodatkowe grupy skrzatów (w wieku 4/5 lat), co było efektem współpracy z Przedszkolem Nr 5. Wśród zorganizowanych imprez na czoło wysuwa się Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej - Razem Wygrywamy z Chorobą Nowotworową, sukcesem było przebadanie dzieci pod kątem zachorowalności na raka.
Inne działania, to:
- Deichmann Minimistrzostwa,
- Realizacja III etapu projektu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich pod nazwą "Od Mistrzostw Świata w Brazylii do Mistrzostw Europy we Francji",
- przeprowadzenie procesu szkolenia (rozgrywki, turnieje, zgrupowania letnie),
- dalsza rozbudowa bazy i zaplecza sportowego.
Prezes klubu Pan Andrzej Szustak wręczył osobom zaangażowanym w działalność i pomoc na rzecz KKS-u w roku 2016 drobne upominki klubowe oraz złożył na ręce Pana Wiceprezydenta podziękowanie za wspieranie przez Miasto naszej działalności nie tylko szkoleniowej.
Także drobnymi upominkami zostali nagrodzenie nasi działacze, którzy w 2016 roku wyróżnili się swoim zaangażowaniem. Pan Piotr Paczóski wręczył albumy Prezesowi Andrzejowi Szustakowie, Andrzejowi Sowie i Małgorzacie Rybarczyk Rokicie.
Miłym akcentem spotkania była wymiana koszulek Konrada Andrzejczaka. Rodzice Kondzia przekazali na ręce Prezesa koszulkę, w której zadebiutował on w ekstraklasie. Natomiast Prezes KKS-u zrewanżował się koszulką naszego klubu.
Podsumowując spotkanie nakreślono zadania na rok 2017, z których na czoło wysuwa się dalszy rozwój grup dziecięcych oraz rozbudowa bazy klubowej.


foto: Andrzej Sowa

comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 6,131
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,612
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,456