Do Góry
Paweł Karmelita


oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Nasz przewoźnikPKS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Konrad Andrzejczak znów na treningu KKS
Konrad Andrzejczak znów na treningu KKS

Konrad Andrzejczak znów pojawił się na treningu KKS JELENIA GÓRA.W przerwie między rozgrywkami Konrad uczestniczył w treningu trampkarzy, który prowadził jego pierwszy trener Grzegorz Królikowski.


Na początku treningu Konrad opowiedział o swoich początkach w naszym klubie a następnie ćwiczył razem z trampkarzami. Młodszym kolegom zwracał uwagę na poważne traktowanie treningów, dzięki którym nabywa się umiejętności pozwalające spełniać marzenia o WIELKIEJ PIŁCE.

To dzięki talentowi i pracy Konrad jest pierwszym wychowankiem naszego klubu, który zagrał w EKSTRAKLASIE i młodzieżowych rerezentacjach Polski.Obecnie zawodnik Zagłębia Lubin jest do czerwca wypożyczony  do GKS Bełchatów.

W czasie treningu wszyscy trampkarze mieli możliwość ćwiczenia z Konradem a w końcowej części treningu wspólnego zagrania w jednej drużynie.

Po treningu kapitan trampkarzy wręczył  naszemu gościowi klubowy komplet meczowy.Konradowi życzymy powrotu do Zagłębia i odgrywania w nim znaczącej roli. Z pewnością trampkarze będą gorąco kibicować KONDZIOWI.

POWODZENIA!!

Zdjęcia z treningu w GALERII ZDJĘĆ-kategoria INNE ALBUMY- K.Andrzejczak


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 272
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 354
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 308