Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Dni Przyjaciół Piłki Nożnej
Dni Przyjaciół Piłki Nożnej

W sobotę 4.06.2016 na stadionie w Parku w Paulinum Karkonoski Klub Sportowy Jelenia Góra zorganizował IV edycję Dnii Przyjaciół Piłki Nożnej pod hasłem: „Razem wygrywamy z rakiem piersi!"


Głównym celem imprezy było nagłośnienie problemów związanych z tą chorobą i zachęcenie kobiet do systematycznej profilaktyki.

Impreza zgromadziła sporo osób. Na stadionie każdy mógł brać udział w grach, w zabawach i w quizach sportowych o charakterze piłkarskim. Wstęp był wolny.

To sportowe wydarzenie odbyło się już po raz czwarty. Akcję wsparli Prezydent Miasta Jeleniej Góry Marcin Zawiła, Fundacja KGHM Polska Miedź oraz grupa innych darczyńców ze świata kultury sportu i turystyki mający świadomość, jak ważną rzeczą jest ,w jak najwcześniejszym stadium, podejmowanie walki z chorobą nowotworową. Priorytetem tegorocznej edycji było przebadanie dzieci w wieku 9 miesięcy - 10 lat, które zgłosiły się do programu, w kierunku wykluczenia choroby nowotworowej. Na szczęście przebadana grupa około 50 dzieci nie miała żadnych niepokojących objawów, które mogłyby sugerować, że coś niedobrego dzieje się w organizmie.

źródło: www.portalik24.pl

GALERIA ZDJĘĆ


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 6,157
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,614
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,458