Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Zdecydowane zwycięstwo juniorów młodszych
Zdecydowane zwycięstwo juniorów młodszych

Dnia 11.04.2016r. drużyna KKS – u Jelenia Góra gościła w Parku Paulinum juniorów młodszych z Lwówka Ślaskiego.

Zawodnicy naszego zespołu przystąpili do tego spotkania ze świadomością porażki w poprzedniej kolejce z Orłem Wojcieszów. Od początku spotkania widać było duże zaangażowanie i determinację zarówno jednej jak i drugiej drużyny. Wynikiem tego były szybko strzelone dwie bramki. Prowadzenie KKS – owi dał R.Szpak ( 3min. ), natomiast wyrównał J. Jarosz ( 4 min. ). Następne minuty to nieustająca walka i ciągłe ataki jednej i drugiej drużyny. Lepiej tę wymianę ciosów wytrzymał nasz zespół, który w 23 minucie spotkania po ewidentnym błędzie bramkarza wyszedł na prowadzenie po bramce O. Aleksiejewa. Ten sam zawodnik jeszcze przed przerwą ( ostatnia akcja pierwszej połowy ) podwyższył wynik na 3:1. Zmotywowani takim rozwojem sytuacji nasi zawodnicy zaraz po przerwie po ładnej zespołowej akcji zdobyli czwartego gola autorstwa R. Kowalskiego. Ta bramka wyraźnie podcięła skrzydła drużynie przyjezdnych, która do tego momentu dyktowała bardzo twarde warunki gry. Nasz zespół do końca spotkania grał bardzo konsekwentnie, czego wynikiem były kolejne bramki : R. Szpaka ( 47 min ), P. Habasińskiego ( 51 min i 70 min. ), E. Smosny ( 77 min. ) oraz K. Owsiejewicza ( 78 min. ) – bramka niezwykle efektowna ( uderzenie z dystansu pod samą poprzeczkę ). Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 9:1. Wielkie brawa dla chłopaków za skuteczną grę, udaną rehabilitację po przegranym wcześniej meczu. Słowa uznania za determinację, ambicję, wolę walki a przede wszystkim wiarę w końcowy sukces. Po tym spotkaniu nasz zespół umocnił się na pozycji lidera ligi okręgowej juniorów młodszych.

Skład naszego zespołu: P. Rak, D. Marciniak, M. Sowa, O. Dobrowolski, Ł. Czyż, K. Bródka, K. Owsiejewicz, O. Aleksiejew, R. Kowalski, R. Szpak, P. Habasiński – E. Smosna, B. Piątek, P. Chruściel. Trener Dariusz Morawski.

Skład drużyny Czarni Lwówek Śląski: K. Mikliński, D. Duś, J.Jarosz, K. Krupa, M. Kyzioł, A. Leszczyński, D. Pikowski, R. Seidel, J. Sokołowski, O. Szymański, D. Wieliczko - J. Juchniewicz, G. Marynowicz, D. Suchorska, P. Winiarski. Trener Artur Nakielski.

Bramki dla KKS – u : R. Szpak ( 3min. ), O. Aleksiejew( 23min. i 40 min. ), R. Kowalski (42 min.), P. Habasiński ( 51 min. i 70 min. ), E. Smosna ( 77 min. ), oraz K. Owsiejewicz ( 78 min. ).

Bramka dla Czarni Lwówek Śląski : J. Jarosz ( 4min. )