Liga Okręgowa Juniorów Młodszych

KKS Jelenia Góra – Orzeł Wojcieszów 3:5 ( 2:3 )

Bramki dla KKS – u : P. Habasiński 2, R.Kowalski 1.

KKS: Przemysław Rak, Kamil Bródka, Michał Sowa, Oskar Aleksiejew, Łukasz Czyż ( Kamil Juszczyk ), Kornel Owsiejewicz, Jakub Zawadzki, Damian Wirkus ( Paweł Chruściel ), Radosław Szpak ( Michał Reczuch ), Paweł Habasiński, Rafał Kowalski – Bartłomiej Piątek. Trener Dariusz Morawski.

Dnia 24.03.2016r. w Jeleniej Górze w meczu XIV kolejki ligi okręgowej juniorów młodszych KKS Jelenia Góra przegrał z Orłem Wojcieszów 3:5 ( 2:3 ). Była to pierwsza porażka drużyny gospodarzy w obecnych rozgrywkach. Mecz nie rozpoczął się dobrze dla drużyny z Jeleniej Góry, gdyż już w pierwszej akcji meczu drużyna gości objęła prowadzenie. Odpowiedź gospodarzy była bardzo szybka. Jednak kolejne minuty gry to indywidualne błędy w obronie, czego efektem było dwubramkowe prowadzenie gości. Druga połowa meczu to nieustanna pogoń drużyny KKS – u za  zmianą niekorzystnego wyniku. Kiedy udało się zdobyć kontaktową bramkę, to przeciwnik natychmiast odpowiadał golem. Drużynie gospodarzy nie można odmówić  ambicji i woli walki w dążeniu do  zmiany niekorzystnego wyniku, jednak tego dnia drużyna z Wojcieszowa była bardzo skuteczna i zasłużenie wygrała spotkanie.