Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Turniej Ligi Żaków w Piechowicach

Kolejny turniej w ramach Ligi Żaków rozegrano w dniu 13.05.2012 r. w Piechowicach.Nasza drużyna zajęła w nim II miejsce na 8 startujących zespołów.


 W zawodach zorganizowanych przez klub Lechia Piechowice, wzięło udział osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy. Jedna rozgrywała mecze na Orliku przy Szkole Podstawowej a druga na boisku wytyczonym na stadionie Lechii. W pierwszej rywalizacja była niezwykle zacięta: KKS Jelenia Góra, Olimpia Kowary i Lechia Piechowice miały po tyle samo punktów i o końcowej kolejności decydowały wyniki meczów bezpośrednich.

 

W drugiej zdecydowanie najlepsza była Akademia Piłkarska Karkonosze. Drugie miejsce zajął Chojnik Jelenia Góra.

Piąte miejsce zajęła Lechia, pokonując 1:0 Pogoń Wleń. W tzw. małym finale Chojnik przegrywał z Olimpią już 0:2, ale zdobył trzy gole i ostatecznie zajął trzecie miejsce w zawodach. W finale a Akademia wygrała z KKS-em 3:0.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Kacper BIERNAT - Oskar Bednarzewski, Kuba FIRMANTY, Kamil JUSZCZYK, Mateusz RUTKOWSKI, Mateusz WILSKI, Dawid ZIENTEK

 

Organizatorzy zapewnili liczne nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Respondek z Olimpii, strzelcem Radosław Tyrański z Akademii (zdobył aż 17 goli!) a najlepszym bramkarzem – Dorian Kałun z Lechii Piechowice.

Zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla.

Następny turniej odbedzie się w dniu 20.05.2012 r. o godz.10,30 na boisku KKS Jelenia Góra w Parku Paulinum przy ul.Nowowiejskiej.


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 7,112
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,793
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,683