Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Nowe boisko w Parku Paulinum
Nowe boisko w Parku Paulinum

W niedzielę 27.09.2015 r. w Parku Paulinum oddano do użytku nowe trawiaste boisko piłkarskie. Boisko o wymiarach Orlików  powstało z inicjatywy oraz środków Karkonoskiego Klubu Sportowego "JELENIA GÓRA". Uroczystość otwarcia połączono z kolejnym turniejem Ligi Żaków organizowanej przez OZPN Jelenia Góra. Dodatkowo zorganizowano mini turniej dla skrzatów - najmłodszych kandydatów na piłkarskie sławy.


Teren na którym wybudowano boisko klub otrzymał od Prezydenta Jeleniej Góry Marcina ZAWIŁY. Przy pomocy wielu życzliwych firm, instytucji,  trenerów, pracowników i sympatyków  zabezpieczył środki na przygotowanie terenu, zakup materiałow, trawy i prace wykończeniowe. Pomoc w poszerzeniu skromnej jeleniogórskiej piłkarskiej bazy sportowej jest trudna do przeliczenia na pieniądze.

Tuż po godzinie 11.00  Prezes Klubu Andrzej Szustak w towarzystwie Prezesa Honorowego Zbigniewa Ładzińskiego przywitał wszystkich zaproszonych gości, uczestników turnieju, ich rodziny  oraz przyjaciół  i sympatyków klubu. Wspólnie podziękowali za pomoc jakiej udzielono klubowi przy realizacji tej inwestycji.

Gospodarz Jeleniej Góry wspólnie z Prezesami KKS JELENIA GÓRA, zaproszonymi gośćmi, uczestnikami turnieju dokonał przecięcia wstęgi zawieszonej na jednej z bramek. Po tym fakcie rozegrano krótki, pokazowy mecz, między drużynami złożonymi z najmłodszych zawodników szkolonych w KKS Jelenia Góra.

Turniej Ligi Żaków z udziałem 9 drużyn rozegrano na 3 boiskach. Zgodnie z zaleceniami OZPN Jelenia Góra nie nagradzano oraz nie wyróżniano drużyn i zawodników, ale mimo tego widać było zadowolenie wszystkich uczestników zawodów.

W niedzielę 04.10.2015 r. o godz.10.00 na nowym boisku oraz boisku głównym odbędzie się kolejny turniej Ligi Orlików.

 

ZDJĘCIA Z OTWARCIA - w GALERII ZDJĘĆ - kategoria INNE ALBUMY- Otwarcie boiska -27.09.2015


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 6,131
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,612
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,456