Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer OBÓZ w Myśliborzu 20-27.08.2015
OBÓZ w Myśliborzu 20-27.08.2015

W dniach 20-27.08.2015 r. nasze drużyny młodzików i trampkarzy uczestniczyły w obozie szkoleniowym w Myśliborzu. Przebywali w Domu Wczasów Dziecięcych przy ulicy Marcinkowskiego, przy której usytuowane jest kąpielisko strzeżone. Pokonanie drogi na stadion z 2 dobrymi płytami trawiastymi i ORLIKIEM zajmowało nie więcej niż 5 minut.


Wspólnie z naszymi zawodnikami pojechali także młodzicy "KWISY" Świeradów trenowani przez Piotra Chowańskiego.

Zawodnicy codziennie odbywali 2 treningi oraz rozegrali po 2 mecze kontrolne.Młodzicy wygrali z "KWISĄ" Świeradów 4:3 oraz przegrali z miejscowym "OSADNIKIEM" Myślibórz 0:2. Trampkarze w meczach z gospodarzami raz wygrali 3:1 a w rewanżu przegrali 3:4.

Oprócz zajęć szkoleniowych uczestnicy obozu zażywali kąpieli w jeziorze myśliborskim, rozgrywali turnieje w piłkarzyki i cymbergaja, uczestniczyli w podchodach i biegach na orientację oraz odbyli chrzest klubowy. Pora wieczorna przeznaczona była na ogniska, dyskotekę oraz gry i zabawy.

Pobyt w Myśliborzu należy uznać za bardzo udany. Dzięki pięknej pogodzie, dobrym warunkom treningowym, dobrym humorom, bardzo dobrej opiece pracowników DWD Myślibórz udało sie pokonać duże zmęczenie fizyczne po treningach.

W trakcie pobytu zawodnicy obejrzeli bardzo ciekawy, stojący na wysokim poziomie mecz IV ligi zachodniopomorskiej "OSADNIK" Myślibórz - "PIAST" Chociwel zakończony remisem 1:1.

Opiekunami drużyn przebywających na obozie byli Bartosz Królikowski /trampkarze/ i Grzegorz Królikowski /młodzicy.

ZDJĘCIA z pobytu na obozie w GALERII ZDJĘĆ - kategoria INNE-Obóz-Myślibórz 2015


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 6,131
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,612
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,456