Do Góry
Paweł Karmelita
oferta zgrupowań sportowych dla dzieci i młodzieży

Losowa Fotka
Facebook
Jelenia Góra
MOS Jelenia Góra
Patroni medialniJelonka.com
Nowiny
Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Obóz sportowy- Borowice 2015
Obóz sportowy- Borowice 2015

W ostanim tygodniu ferii nasi podopieczni uczestniczyli w ogólnosportowym obozie, który odbył się w Borowicach. W zgrupowaniu wzięli udział najmłodsi zawodnicy KKS-u skrzaty, żaki a także orliki. 


Oprócz piłkarzy w obozie uczestniczyły dzieci z Jeleniogórskiego Klubu Shidokan Karate, Bolków Karate Shidokan oraz uczniowie klasy sportowej Szkoły Podstawowej Nr 8 w Jeleniej Górze.  Dla wiekszości uczestników był to ich pierwszy samodzielny wyjazd, jednak wszyscy znakomicie poradzili sobie. 

Trenowaliśmy zarówno jak i piłkę nożną, piłkę ręczną, były ćwiczenia gimnastyczne na macie oraz zajęcia ogólnorozwojowe. Dla starszych uczestników został zorganizowany bieg przełajowy, z kolei maluchy brały udział w zawodach "walka na miecze". Nie obyło się także bez jazdy na sankach oraz "bitwy na kulki". Zażywaliśmy też kąpieli w basenie. W ostani dzień pobytu odbył się konkurs "Dlaczego fajnie jest na obozie", podczas którego dzieci przedstawiały wymyślone skecze, piosenki, wierszyki itp.  Zakończeniem obozu było wspólne upieczenie kiełbasek przy ognisku.

Następne zgrupowanie sportowe odbędzie się w marcu. Zapraszamy wszystkich chętnych!!!

GALERIA ZDJĘĆ Z OBOZU SPORTOWEGO 


comments powered by Disqus
Najnowsze filmy
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec- 16.12.2017
Łączna liczba wyświetleń: 6,131
KKS Family CUP 2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,612
Turniej skrzatów- Jelenia Góra 25.11.2017
Łączna liczba wyświetleń: 2,456