Portalik24.pl
KKS Jelenia Góra
soccer Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Homlu - 3 dzień
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Homlu - 3 dzień

Podczas trzeciego dnia pobytu w Homlu na Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Homel Cup - 2014 drużyna KKS/Gimnazjum 4 "JELENIA GÓRA" spotkała się z gospodarzami turnieju drużyną SDJUSZ Nr 8 Homel. Drużyna białoruska składa się z zawodników ekstraklasowego klubu FK Homel, którzy uczęszczają do szkoły sportowej o profilu piłka nożna.

Mecz rozpoczął się dla nas bardzo pomyślnie, gdyż już w 3 minucie Paweł Habasiński po indywidualnej akcji zdobywa bramkę. Niestety, błąd naszego bramkarza, który sfaulował przeciwnika w polu karnym, spowodował rzut karny. Po 10 minutach było już 1:1. W następnej części obie drużyny stwarzały wiele sytuacji pod bramką. Niestety, to gospodarze strzelili zwycięską bramkę. Marzenia o grze o miejsce 1-3 w turnieju stały się nierealne.

KKS: P.Rak, D.Wirkus, G.Pająk, B.Gliwa, O.Aleksiejew, D.Leśnikowski, J.Zawadzki, P.Habasiński, R.Kowalski, A.Ramos Barios, T.Kolejewski oraz T.Pisarek, A.Damasiewicz, M.Ślusarczyk, S.Czajkowski, B.Piątek i O.Rosiński.
Bramka: P.Habasiński.

Wieczorem, przy oświetlonym stadionie, rozegraliśmy mecz towarzyski z II-gą drużyną tej szkoły. W naszej ekipie wystąpili zawodnicy, którzy do tej pory niezbyt dużo grali. Po bardzo emocjonujących spotkaniu mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla drużyny z Homla.
KKS: B.Piątek, D.Wirkus, B.Gliwa, A.Damasiewicz, S.Czajkowski, D.Leśnikowski, M.Ślusarczyk, R.Kowalski, T.Pisarek, O.Rosiński, T.Kolejewski.
Bramki: O.Rosiński - 2, S.Czajkowski.